Перейти к основному содержанию

Перші аукціони з приватизації об’єктів «Укрспирту» мають оголосити у вересні

пн, 08/31/2020 - 16:31

Уже в середині вересня мають оголосити перші аукціони з приватизації об'єктів ДП «Укрспирт».

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив в. о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Він закликав працівників спиртової галузі не боятися приватизації і запевнив, що для них це означатиме не втрату роботи, а нові кар'єрні можливості.

«Заводи, які роками простоювали без роботи, знову зустрінуть вас трубою, що димить, модернізованими потужностями та новими задачами. Тож, разом рухаємось вперед!», — написав він.

Також Блескун повідомив, що вже передані пропозиції щодо 25 із 41 об'єкта «Укрспирту» до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

«Незабаром Фонд держмайна розпочне підготовку до прозорого аукціону. Найближчим часом роками непрацюючі заводи модернізують. Вже зараз ми бачимо великий інтерес інвесторів – від лікеро-горілчаних виробників до фарм і агрокомпаній», — говорить Сергій Блескун.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.