Перейти к основному содержанию

Антимонопольний комітет передав «Нафтогазу» контроль над шістьма ТЕЦ

пт, 08/28/2020 - 10:46

Антимонопольний комітет України надав дозвіл НАК «Нафтогаз України» на набуття контролю над шістьма ТЕЦ.

Про це йдеться у повідомленні на сайті АМКУ.

Зокрема, мова йде про передачу в управління НАК «Нафтогаз України» майнового комплексу ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» та повноважень з управління корпоративними правами АТ «Одеська ТЕЦ», АТ «Криворізька ТЦ», АТ «Херсонська ТЕЦ», АТ «Миколаївська ТЕЦ» та АТ «Дніпровська ТЕЦ».

Раніше зазначені ТЕЦ належали до сфери управління Фонду державного майна України.

Як повідомлялося раніше, варіант передачі державних теплоелектроцентралей від Фонду держмайна до «Нафтогазу» раніше озвучувала в.о міністра енергетики Ольга Буславець. Причиною такого рішення послугувала заборгованість теплоелектроцентралей і, як наслідок, загроза неотримання номінації на газ.

АМКУ повідомляв про можливість ухвалення такого рішення ще у квітні 2020 року.

Читайте також

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали

ср, 05/26/2021 - 16:31
Усі люблять розповідати про свої досягнення. А от про невдачі говорити набагато складніше. Але без поразок не буває перемог і будь-який провал можна обернути в плюс.

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39
Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners.