Перейти к основному содержанию

Новий керівник «Укрзалізниці» хоче перетворити її на чотири окремі компанії

чт, 08/27/2020 - 15:53

Новий голова правління «Укрзалізниці» Володимир Жмак хоче виділити в структурі «Укрзалізниці» чотири вертикально-інтегровані бізнес-одиниці, з відокремленими балансами, які здатні порахувати свої прибутки і збитки.

Про це він розповів у інтерв'ю виданню ЛІГА.Бізнес.

За його словами, це мають бути вантажні перевезення, пасажирські перевезення, інфраструктура, і, окремо він хоче вивести контейнерні перевезення.

«Контейнерні перевезення зараз знаходяться в складі вантажних перевезень, але, в принципі, це окремий вид бізнесу», — говорить Жмак.

Після цього, говорить Жмак, ці вертикально інтегровані одиниці мають перетворитися на окремі компанії у складі холдингу «Укрзалізниці».

Він зазначив, що, в першу чергу, хоче зробити з «Укрзалізниці» прибуткову компанію, але не стільки за рахунок підвищення тарифів, як за рахунок зниження вартості послуг, які вона надає.

«Друге: я хочу, щоб Укрзалізниця займалася, в першу чергу, профільним бізнесом -- це рухомий склад: локомотиви, вагони, інфраструктура, і диспетчеризація, тобто організація руху. Усе інше стосується діяльності Укрзалізниці опосередковано», — зазначив Жмак.

Як раніше повідомляв БІЗНЕС, 26 серпня Кабінет міністрів України призначив Володимира Жмака головою правління «Укрзалізниці».

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.