Перейти к основному содержанию

Життя або гаманець: 7 книжок для налаштування work-lifebalance

пт, 08/21/2020 - 20:12

Yakaboo пропонує добірку книжок, що допоможуть вам знайти баланс між бізнесом та особистим життям

Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо

ДжейкКнапп, Джон Зерацкі
 

Буває так що, озирнувшись на минулий день, ви думаєте: "А що я сьогодні зробив?". При цьому багато планів відкладаються на потім, але “потім” ніколи не настає. Ця книжка допоможе вам визначити, що для вас насправді важливо, та знайти час на будь-що: час із сім'єю, вивчення мов, додатковий заробіток, написання роману, волонтерство чи омріяний відпочинок. Не починати свій день з інтернету, ходити пішки, трохи нудьгувати, харчуватись як збирач-мисливець, імітувати захід сонця – автори пропонують понад 80 тактик, що допоможуть вам знаходити більше часу протягом дня, і так, день за днем ви зможете самостійно керувати своїм життям.

Як насолоджуватися життям і отримувати задоволення від роботи

Дейл Карнегі

Більшу частину свого життя ми проводимо на роботі, яка б та робота не була. Тому саме від нашого ставлення до роботи залежить, як ми почуватимемося – сповненими захоплення чи втомленими. Один з найвідоміших психологів та майстрів комунікації в світі, Дейл Карнегі, має що розповісти про те, як отримувати задоволення від роботи. Навіть якщо ви любите свою роботу, у вас, мабуть, трапляються дні, коли практично нічого не відбувається. У цій книзі Дейл Карнегі розповість вам, як зробити кожен день більш захоплюючим і корисним, як ви можете зробити більше і отримати від цього задоволення, як перетворювати рутинні завдання у стимулюючі можливості, як спонукати людей говорити “так” прямо зараз та як, врешті решт, здобути весь світ та зробити так, щоб вам завжди були раді.

 

JoyatWork

МаріКондо, Скотт Соненшайн
 

Марі Кондо вже навчила весь світ викидати мотлох з життя, завдяки своєму бестселеру “Магічне прибирання”, тепер на черзі – навести лад на роботі. Незалежно від того, працюєте ви вдома чи в офісі, якщо ви правильно організуєте своє робоче життя один раз, вам більше не доведеться робити це знову. Піонерка методу KonMari Марі Кондо та організаційний психолог Скотт Соненшайн допоможуть вам переосмислити свою думку про те, що насправді важливо на роботі. У книзі багато порад: починаючи з того, як правильно облаштувати робочий стіл і, закінчуючи тим, як перестати постійно відволікатись та віднайти баланс. Щойно ви наведете порядок у своїй роботі, ви відчуєте енергію та мотивацію для чогось окрім роботи!l

 

Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі

Клаудія Гаммонд
Хтось відпочиває за переглядом серіалів, хтось у гарячій ванні, хтось на пробіжці, а хтось тільки мріє про можливість відпочити. У цій книжці авторка акумулювала всі свої знання про недооцінене і мало досліджене, але життєво необхідне мистецтво відпочинку і щедро ділиться його неочікуваними секретами.
Детально розглядаючи й пояснюючи психологію та нейромеханіку десяти найпопулярніших способів релаксуючого дозвілля, Клаудія Гаммонд пояснює «що», «як» і «чому» найбільш заспокійливо діє на різних людей. Головний меседж: відпочинок – це не потурання своїм слабостям, а важлива складова повноцінного життя. В кінці книжки на вас чекає ідеальний рецепт відпочинку!

 

Принцип рычага. Как успевать больше за меньшее время, избавиться от рутины и создать свой идеальный образ жизни

Боб Мур

Ця книга допоможе вам переосмислити концепції часу та роботи, змінити підхід до життя, займатись нарешті тим, що вам подобається та віддати на аутсорс всі аспекти вашого життя, що не дають вам почуватись живими. «Важелі», про які говорить автор, – це певний спосіб мислення, філософія, методи роботи. Завдяки ним ви зможете перейти до щастя та самореалізації вже зараз, без надії на те, що час у вас з’явиться коли-небудь пізніше (спойлер: не з’явиться). Сутність підходу, описаного в книзі, зводиться до концентрації на тому, що вам вдається, і аутсорсингу всього, що у вас погано виходить. Тобто до зростання в найцінніших для вас сферах і відмови від всього іншого.

 

Внутрішня інженерія

Садхгуру
 

Хочете в зрілих літах сказати, що ваше життя минуло не даремно? Допомогти в цьому може йога!  Ця книга покликана позбавити йогу всіх культурних та релігійних стереотипів та представити її як технологію досягнення радості, доступну будь-якій людині. Древня мудрість, написана сучасними словами, допоможе вам наблизитись до яскравого, наповненого та усвідомленого життя. У цій книзі «гуру XXI століття» та коучСадхґуру розповідає про свої подорожі Індією, навчання, перші кроки в «бізнесі», а також ділиться революційними роздумами про наше існування, діяльність і призначення. Книжка підійде для тих, хто вже практикує йогу, або лише планує розпочати.

 

Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем

МаркМенсон

Можливо єдиний спосіб все встигати все, що хочеться, це просто на все забити? Із самого дитинства нам нав'язують нереалістичні ідеали, яких ми прагнемо досягти попри все: лише найвищі оцінки, досконала зовнішність, надсучасні гаджети, найкрутіша робота, тільки екзотичні подорожі й не менш яскраві світлини в соцмережах. Постійно женучись за успіхом і щастям, ми намагаємося уникати будь-якого негативу. Однак негативний досвід, як переконує МаркМенсон, надзвичайно цінний: він звільняє нас від міражу щастя. Ця книжка навчить вас філософськи ставитись до невдач, концентруватись на важливому та врешті решт забивати на всі незначні речі у своєму житті.

Читайте також

Столичний ресторан встановив кулінарний рекорд

вт, 02/16/2021 - 11:24
Він був відзначений експертами книги рекордів України

Власна інфраструктура ЖК Creator City як основа нового способу життя

ср, 12/23/2020 - 17:03
С кожним новим роком в Україні все більшою стає різниця у сприйнятті старого та нового житла.

ЖК Montreal House — переможець European Property Awards 2020-2021

пн, 11/30/2020 - 12:42
Житловий комплекс Montreal House став переможцем міжнародної премії European Property Awards 2020-2021, найпрестижнішої нагороди в сфері нерухомості.

Bang & Olufsen: розширюючи горизонти технологій та дизайну

ср, 11/11/2020 - 13:39
Всесвітньо відомий данський бренд акустики представляє нові бездротові системи та навушники.

Проміння Едісона: Корпоративного досвід General Electric на новий лад

вт, 10/06/2020 - 18:33
“Вперед за мрією”, Бет Комсток, Тал Раз. Видавництво: Yakaboo Publishing

Управляй і володарюй: книжкові бізнес-новинки з нетиповими підходами

ср, 09/16/2020 - 21:17
Yakaboo пропонує добірку новинок, які допоможуть віднайти авторський стиль управління, створити цінний продукт і завоювати прихильність аудиторії.