Перейти к основному содержанию

В Україні розробили електрокар для людей з проблемами опорно-рухового апарату

пт, 08/21/2020 - 14:12

У Києві презентували електромобіль під назвою Ukrainian Social Electric Car (USEC) призначений для людей з проблемами опорно-рухового апарату.

Про це повідомляє "Авто Центр".

Транспортний засіб розроблено фахівцями одеської компанії Ecofactor. За основу спецавтомобіля взято електрокар Smart, проте його кузов і внутрішнє оснащення переробили практично повністю.

Тепер посадка здійснюється через задні двері, що відкриваються вгору, а внизу відкидається спеціальна платформа, що дозволяє людині заїхати в авто на інвалідному кріслі.

Також в транспортному засобі реалізована система ручного управління, тобто водій може керувати ним самостійно.

Інші технічні моменти не розкриваються, так як електрокар має статус прототипу. Однак розробники мають намір вивести його в серію.

За словами авторів, орієнтовна вартість електромобіля USEC становитиме $10 тисяч.

Крім того, вони планують створити сервіс каршерінгу для таких авто, щоб ними могли скористатися якомога більша кількість людей. Щоправда, для реалізації цього проекту компанія потребує підтримки держави або інвесторів.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.