Перейти к основному содержанию

Взяти онлайн кредит без відмов: МФО чи банк?

пт, 08/21/2020 - 10:31

Коли гостро постає фінансове питання і необхідно терміново знайти гроші, то МФО виграють перегони кредитування у банків.

Чому кредит без відмов Cashberry в Україні користується популярністю та чи можна довіряти МФО? Ми наведемо декілька аргументів, а висновки залишимо на ваш розсуд. Дочитайте статтю до кінця, аби сформувати власну думку про інтернет кредити. 

МФО — це комерційні або некомерційні установи, що не належать до банків, але мають право кредитувати населення. Отримати кредит онлайн може будь-який українець, що досягнув повноліття. Крім того, послуги МФО популярні й серед приватних підприємців. Власники малого бізнесу прагнуть отримати кредит онлайн на розвиток власної справи.

МФО не мають відношення до банківських нормативів. Це невеликі компанії, що видають позики на інтернет-ресурсах. Отримати кредит онлайн cashberry.com.ua в банках за декілька хвилин практично неможливо. Для оформлення кредиту, навіть на невелику суму, доведеться зібрати цілий пакет документів та зачекати на рішення від декількох годин до декількох днів. Якщо гроші треба терміново, то в МФО Cashberry можна взяти кредит онлайн цілодобово. Єдині вимоги до позичальника:

  • бути громадянином України;
  • досягти повноліття;
  • мати під рукою паспорт та ІПН.

На обробку заявки в середньому необхідно до 10 хвилин, а гроші в кредит на картку перераховують за 15 хвилин. Тобто, маючи паспорт, ІПН та гаджет з виходом в інтернет, отримати кредит онлайн можна максимум за 30 хвилин. Саме тому мікрофінансові організації користуються більшим попитом серед населення України, ніж банки. Коли треба невелика позика, але просто зараз, МФО — рятувальне коло.

Ще декілька аргументів на користь МФО:

  • спрощений спосіб кредитування;
  • швидкий розгляд заявки;
  • робота в режимі онлайн;
  • сервіс працює 24/7;
  • кредити видаються без застави та поручителів;
  • необхідно мінімальний пакет документів;
  • подати заявку можна знаходячись у будь-якій точці України.

Важливо! Через те, що мікрофінансові організації набирають шаленої популярності, не виключенні шахрайські дії. Будьте обережні та уважно читайте кредитний договір, ліцензію МФО та відгуки про компанію. Зазвичай, компанії що давно на фінансовому ринку мають хорошу репутацію та ведуть свою діяльність прозоро. Зверніть увагу, чи є на сайті МФО весь перелік документації у відкритому доступі. Якщо всі документи наявні, то такому МФО можна довіряти. Наприклад, відгуки про Cashberry, а також ліцензія та приклад кредитного договору можна переглянути на сайті.

Обирайте надійного кредитора, адже ваша фінансова стабільність залежить тільки від вас!

 

Читайте також

Bosch в Україні продовжила зростання в 2020 році

пт, 06/11/2021 - 11:24
У 2020 році компанія Bosch, провідний світовий постачальник технологій та послуг, досягла в Україні продажів на рівні майже 130 мільйонів євро, таким чином перевершивши минулорічний результат на 7%.

Більшість учасників акції виміряли рівень цукру в крові вперше або після багаторічної перерви - дані дослідження

пн, 06/07/2021 - 14:51
Асоціація лідерів сталого розвитку разом із партнерами розширила географію проекту "Врятуй собі життя - перевірся на діабет" ще на 5 міст України. До Києва та Одеси приєдналися Миколаїв, Полтава, Суми, Харків і Черкаси.

Стало відомо, коли оновлений JAC JS2 з’явиться в Україні

ср, 06/02/2021 - 14:11
Компанія JAC Motors активно розширює та оновлює свій модельний ряд в Україні. Так, влітку поточного року на українському ринку поруч з довгоочікуваною прем’єрою JAC J7, з’явиться також оновлений автомобіль — кросовер JS2.

Європейський прОРиВ – в Україні вперше створюється організація розширеної відповідальності виробників

вт, 06/01/2021 - 15:51
Одинадцять всесвітньо відомих компаній, розпочинають створення організації розширеної відповідальності виробників у галузі упаковки.

ПРАВЕКС БАНК повідомляє про призначення нового Голови Правління

вт, 06/01/2021 - 13:52
Київ, 31 травня, 2021 – Наглядова Рада ПРАВЕКС БАНКу прийняла рішення щодо призначення пана Стефано Бурані Головою Правління ПРАВЕКС БАНКу з 11 червня.

Спільнота пацієнтів із розсіяним склерозом (РС) в Україні долучилася до проведення Всесвітнього дня РС

пт, 05/28/2021 - 16:31
30 травня в усьому світі відзначають  День розсіяного склерозу з метою об’єднання медичної спільноти, регуляторних органів у сфері охорони здоров’я та пацієнтів у багатьох країнах для привернення уваги до проблем, з якими стикаються люди, які страждають на це захворювання, та їх родичі. Пацієнти з України приєдналися до міжнародного онлайн-заходу.