Перейти к основному содержанию

Взяти онлайн кредит без відмов: МФО чи банк?

пт, 08/21/2020 - 10:31

Коли гостро постає фінансове питання і необхідно терміново знайти гроші, то МФО виграють перегони кредитування у банків.

Чому кредит без відмов Cashberry в Україні користується популярністю та чи можна довіряти МФО? Ми наведемо декілька аргументів, а висновки залишимо на ваш розсуд. Дочитайте статтю до кінця, аби сформувати власну думку про інтернет кредити. 

МФО — це комерційні або некомерційні установи, що не належать до банків, але мають право кредитувати населення. Отримати кредит онлайн може будь-який українець, що досягнув повноліття. Крім того, послуги МФО популярні й серед приватних підприємців. Власники малого бізнесу прагнуть отримати кредит онлайн на розвиток власної справи.

МФО не мають відношення до банківських нормативів. Це невеликі компанії, що видають позики на інтернет-ресурсах. Отримати кредит онлайн cashberry.com.ua в банках за декілька хвилин практично неможливо. Для оформлення кредиту, навіть на невелику суму, доведеться зібрати цілий пакет документів та зачекати на рішення від декількох годин до декількох днів. Якщо гроші треба терміново, то в МФО Cashberry можна взяти кредит онлайн цілодобово. Єдині вимоги до позичальника:

  • бути громадянином України;
  • досягти повноліття;
  • мати під рукою паспорт та ІПН.

На обробку заявки в середньому необхідно до 10 хвилин, а гроші в кредит на картку перераховують за 15 хвилин. Тобто, маючи паспорт, ІПН та гаджет з виходом в інтернет, отримати кредит онлайн можна максимум за 30 хвилин. Саме тому мікрофінансові організації користуються більшим попитом серед населення України, ніж банки. Коли треба невелика позика, але просто зараз, МФО — рятувальне коло.

Ще декілька аргументів на користь МФО:

  • спрощений спосіб кредитування;
  • швидкий розгляд заявки;
  • робота в режимі онлайн;
  • сервіс працює 24/7;
  • кредити видаються без застави та поручителів;
  • необхідно мінімальний пакет документів;
  • подати заявку можна знаходячись у будь-якій точці України.

Важливо! Через те, що мікрофінансові організації набирають шаленої популярності, не виключенні шахрайські дії. Будьте обережні та уважно читайте кредитний договір, ліцензію МФО та відгуки про компанію. Зазвичай, компанії що давно на фінансовому ринку мають хорошу репутацію та ведуть свою діяльність прозоро. Зверніть увагу, чи є на сайті МФО весь перелік документації у відкритому доступі. Якщо всі документи наявні, то такому МФО можна довіряти. Наприклад, відгуки про Cashberry, а також ліцензія та приклад кредитного договору можна переглянути на сайті.

Обирайте надійного кредитора, адже ваша фінансова стабільність залежить тільки від вас!

 

Читайте також

Перший масштабний капшерінг в Україні запускає Асоціація лідерів сталого розвитку

ср, 09/22/2021 - 16:50
Друзі, ми потонемо в пластику, і наші діти будуть жити в пластмасових джунглях. Щорічно в світі використовується майже 500 мільярдів пластикових одноразових стаканчиків.

Visa допомогла в діджиталізації 16 мільйонам малих і середніх підприємств

ср, 09/22/2021 - 11:00
Нове дослідження Visa показує, наскільки важливі цифровізовані можливості для малих і середніх підприємств, щоб залишатися конкурентоспроможними у постпандемічному світі. На тлі рекордного зростання підприємництва виникає новий клас малих підприємств, що використовують цифрові технології.

«Фармак» відкрив офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах

вт, 09/21/2021 - 18:55
Лідер фармацевтичного ринку України* та один з найбільших експортерів лікарських засобів компанія «Фармак» відкрила офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах.

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

До 30 річниці Незалежності України 46 Parallel презентує нове вино Proudly Ukrainian

чт, 08/19/2021 - 13:01
Proudly Ukrainian - саме так називається лімітований реліз авторських преміальних вин із колекції Grand Admiral, створений виноробами компанії 46 Parallel Wine Group до 30-річчя Незалежності України.

«Бути Sofie» відкрито! Зустрічайте дуже французьке кафе на території «Софії Київської»

чт, 07/29/2021 - 11:58
«Бути Sofie» — французьке кафе, за адресою Володимирська, 24, на території заповідника «Софія Київська» — відкрилося і працює щодня з 10:00 до 22:00.