Перейти к основному содержанию

В липні продажі нових легкових автомобілів виросли на 15,7%

вт, 08/18/2020 - 17:32

Особливо вирвався вперед бюджетний сегмент.

В липні продажі нових легкових автомобілів виросли на 15,7%, повідомляє Федерація работодавців автомобільної галузі з посиланям на AUTO-Consulting. Це чергове підтвердження виходу ринку з кризи, вважають експерти.

Липневий показник в 8,9 тис. одиниць продажів став рекордним у 2020 році, а за темпами найкращий на початку карантину.

Лідером українського ринку легкових автомобілів традиційно стала Renault, якій вдалося досягти частки 18%. Слідом стабільно фінішувала Toyota з дуже непоганим результатом — 1124 авто. А ось на третє місце в липні вийшла Skoda.

Помітно додав у липні і Hyundai (+ 24%), чого виявилося достатньо, щоб випередити іншого корейського конкурента Kia. Найвдалішим липень був для Volkswagen. Німці не тільки повернулися в Топ-10 на 6 місце, а й за місяць наростили продажі втричі. Липень був досить вдалим для Nissan, Mazda, Suzuki і Peugeot - всі вони помітно додали в продажах.

У липні були зміни і у преміум-сегменті. Audi, lexus, BMW фінішували з дуже близькими показниками і продемонстрували пристойне зростання продажів. На цьому тлі лідер преміального ринку в липні Mercedes-Benz особливої динаміки не продемонстрував і покинув Топ-10.

В бюджетному сегменті навпаки просто вибух продажів. Дуже пристойну динаміку в липні показав Ravon (+62%), на ті ж 62% зросли продажі і у Haval, додав в продажах і Chery (+41%). Але лідером за темпами зростання в липні став JAC (+150%).

За підсумками 7 місяців в Україні вже реалізовано 45,7 тис. нових легкових автомобілів, що лише на 1,7% менше, ніж роком раніше. За думкою експертів Федерації, такими темпами авторинок вийде на підсумкову плюсову динаміку дуже швидко і нівелює всі наслідки карантину.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.