Перейти к основному содержанию

Ferrexpo виробила півмільярдну тонну залізорудного концентрату

вт, 08/18/2020 - 17:01
Новини компаній

Підприємство домоглося цього результату завдяки злагодженій роботі всіх співробітників, модернізації виробництва і постійним масивним капітальним інвестиціям.

Полтавський ГЗК, що входить до групи Ferrexpo, в серпні виробив півмільярдну тонну залізорудного концентрату.

"Перша тонна концентрату була проведена в 1970 році і через 50 років успішної роботи ПГЗК справив 500-мільйонну. Підприємство досягло цього результату завдяки злагодженій роботі всіх співробітників, модернізації виробництва і постійним масивним капітальним інвестиціям", — зазначив Віктор Лотоус, голова правління Полтавського ГЗК.

 На Полтавському ГЗК концентрат йде в цех переробки окатишів — кінцевого продукту Ferrexpo. Компанія постійно модернізує своє виробництво відповідно до кращих світових практик.

Починаючи з кінця 1990-х ГЗК впровадив понад 10 найважливіших проектів, інвестиції в кожен з яких склали понад $50 млн. У 2020 році запрацював новий технологічний комплекс "Секція №9" збагачувальної фабрики. Інвестиції в нього перевищили $100 млн. Загалом у власний розвиток компанія за 20 років вклала понад $3 млрд.

Ferrexpo — швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатишів, використовуваних у виробництві сталі. Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатишів серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи — Полтавський та Єристівський ГЗК. У 2019 році компанія виробила 10,5 млн т залізорудних окатишів. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В'єтнаму, США. Акції Ferrexpo котируються на Лондонській фондовій біржі.

Читайте також

Кредитний портфель «Укргазбанку» у 2021 році зріс на 7 млрд грн

вт, 01/25/2022 - 08:49
За минулий рік кредитний портфель «Укргазбанку» зріс на 7 млрд грн, що в тому числі сприяло покращенню показника чистої процентної маржі до рівня 4,6% (2,5% – за результатами 2020 року).

Портрет українського інвестора: хто купує акції міжнародних компаній у цифровому банку Sense SuperApp

пн, 01/24/2022 - 14:47
Аналітики Альфа-Банку Україна склали портрет українського інвестора. Основа – дані клієнтів, які купують та продають акції міжнародних компаній у Sense SuperApp.

Як відрізнити контрафактний амортизатор від фірмової запчастини

вт, 01/18/2022 - 10:30
Купуючи амортизатор великого бренду, водій ризикує натрапити на підробку. Вона прослужить менше фірмового виробу, а також не забезпечує належного рівня комфорту та безпеки. Фахівці Автопро відзначають, що водієві не треба бути експертом в автомобільній справі для того, щоб підібрати фірмові амортизатори.

ТОП-10 сайтів з пошуку роботи у Чехії

вт, 01/04/2022 - 13:42
Українські заробітчани зарекомендували себе як старанні відповідальні працівники, тому наших співвітчизників чекають роботодавці з європейських країн. Для працевлаштування люди часто обирають Чехію. Зарплати тут вищі, ніж у Польщі, країна розташована близько до дому, немає значної різниці у культурах та менталітеті. Чехія не в змозі самостійно забезпечити кількість необхідного персоналу, тому іноземним громадянам пропонують влаштуватися на роботу за спеціальністю, отриманою в Україні чи займати тимчасові вакансії. Та де шукати роботу?

"Різдвяні історії Києва" - місце де переймаєшся духом свята

пт, 12/24/2021 - 09:10
23 грудня 2021 рік МВЦ "Музей Києва" спільно з меценатом Ігорем Ліскі відкрили виставковий проєкт "Різдвяні історії Києва".

ЖК Creator City: житло бізнес-класу без компромісів

чт, 12/16/2021 - 10:33
Попри те, що в Україні немає офіційно затвердженої класифікації новобудов, за роки свого розвитку ринок нерухомості дійшов розділення на чотири основні сегменти.