Перейти к основному содержанию

Компаніям Коломойського у США затвердили видачу кредитів для полегшення наслідків карантину

пт, 08/14/2020 - 17:40

П’ятьом американським компаніям, які належать Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову, затвердили кредитування на суму у $13,3 млн.

Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на дані Міністерства фінансів США.

Зазначається, що кредитування цим копаніям схвалили через федеральну програму, спрямовану на збереження робочих місць під час пандемії коронавірусу.

Компанії CC Metals & Alloys, Felman Production, Felman Trading Americas, Optima Management Group та Optima 777 були одними з понад 600 тисяч американських підприємств, яким схвалили кредит у розмірі щонайменше $150 тисяч за спеціальною федеральною програмою (відомою в США під назвою Paycheck Protection Program).

Нагадаємо, 6 серпня Міністерство юстиції США подало цивільну скаргу, в якій звинувачує українських мільярдерів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова у відмиванні сотень мільйонів доларів з «Приватбанку» та використанні неправомірних коштів для придбання активів у США, враховуючи заводи з виробництва сталі й сплавів, а також нерухомість.

Згідно з даними Міністерства юстиції, українські мільярдери разом зі своїми американськими партнерами Уріелем Лейбером та Мордекаєм Корфом контролюють компанії CC Metals & Alloys, Felman Production, Felman Trading Americas, Optima Management Group та Optima 777.

Щонайменше чотирма компаніями зі списку офіційно керують Лейбер і Корф зі штаб-квартири у пентхаусі у хмарочосі Маямі.

4 серпня ФБР здійснило обшуки в їхніх офісах у Маямі, а також в офісі Optima Management Group у Клівленді, штаті Огайо, де вони володіють трьома комерційними будівлями. ФБР нікого не звинуватило у злочині, наразі триває розслідування.

Коломойський звинувачення у відмиванні грошей відкидає. Він заявив, що гроші, які він та його партнер витрачали у США на придбання різних активів, вони отримали з продажу українських металургійних активів російській компанії на суму у близько $2 млрд. Продаж був завершений у 2008 році.

Лейбер та Корф через свого адвоката також заперечують звинувачення. Вони заявляють, що стали частиною політично вмотивованого нападу на Боголюбова та Коломойського, взаємини якого з колишнім президентом України Петром Порошенком почали погіршуватися у 2015 році.

Читайте також

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.