Перейти к основному содержанию

Дія.Бізнес запускає безкоштовне навчання для тих, хто хоче вести бізнес у індустрії спорту

ср, 08/12/2020 - 14:14

Дія.Бізнес у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України запускає системну комплексну програму «Спортивна індустрія: від спортсмена-аматора до власника бізнесу».

Про це йдеться у повідомленні на сайті уряду.

Мета проекту — розповісти майбутнім підприємцям про тренди в спортивній індустрії та допомогти створити власний бізнес, а також поглибити знання діючих підприємців щодо розвитку бізнесу в спортивній індустрії.

Зокрема, проєкт передбачає безкоштовні вебінари та воркшопи від лідерів ринку, безкоштовні антистрес-тренування на відкритому повітрі для підприємців та тих, хто мріє ними стати, автограф-сесії з відомими спортсменами та розіграші приємних подарунків та освітні проекти від партнерів Дія.Бізнес.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що бізнеси, пов’язані зі спортивним менеджментом та маркетингом, дуже популярні та успішні у світі.

«Україна, незважаючи на досягнення наших спортсменів на світовому рівні, все ще робить перші кроки в цьому напрямку. Тому ми запускаємо системну комплексну програму, яка включатиме в себе знання зі спортивного менеджменту, спортивного маркетингу, фандрейзингу, програму для спортивних агентів, спортивне право, роботу з бренд-амбасадорами. В проекті кожен учасник зможе обрати формат заходу, зручний та потрібний для себе. Програма допоможе розібратись з азами створення бізнесу в сфері спорту. І ця програма є доступною та безкоштовною для кожного», — наголосила вона.

Зазначається, що проект буде корисним для тих, хто планує відкрити власний бізнес у спортивній індустрії; є спеціалістом у сфері комунікації чи продажів на стороні бренду та хочете краще зрозуміти, як співпрацювати зі спортсменами; підприємець або менеджер у спортивному проекті; представник спортивної федерації; професійний спортсмен чи спортсмен-аматор; керівник спортивної установи.

Перший вебінар в рамках проекту відбудеться 17 серпня 2020 року на сторінці Дія.Бізнес у фейсбук. Його тема — «Як побудувати успішний спортивний бізнес в Україні».

Читайте також

KPMG в Украине: треть украинских компаний ускорила цифровую трансформацию в течение 2020 года

пт, 05/14/2021 - 14:20
71% респонденток отметили, что их компании ускорили цифровую трансформацию в ответ на кризис из-за пандемии 2020 - об этом свидетельствуют результаты опроса KPMG в Украине «Взгляд женщин бизнес-лидеров в Украине.

«Фармак» підтвердив відповідність GMP Євразійського економічного союзу

чт, 05/13/2021 - 15:17
Інспектування підприємства «Фармак» проходило на початку 2021 року. Представники Республіки Білорусь перевіряли виробничі, складські, лабораторні потужності та функціонування фармацевтичної системи якості.

Payoneer стає платіжним партнером eBay: Що це означає для онлайн-продавців

ср, 05/12/2021 - 13:50
У квітні 2021 Payoneer почав керувати виплатами для продавців eBay з Великого Китаю. У планах партнерів цього року розширити послугу і для інших країн світу.

Експорт компанії «Фармак» зріс на 40% за результатами 2020 року

пт, 05/07/2021 - 16:26
За даними консолідованої фінансової звітності компанія «Фармак» у минулому році збільшила експортні поставки на 40%, відвантаживши продукцію у 35 країн світу.

Firefly Aerospace Макса Полякова залучила майже 200 мільйонів доларів інвестицій. Вартість компанії значно перевищила 1 мільярд доларів.

ср, 05/05/2021 - 12:56
Компанія Firefly Aerospace, лідер у сфері економічних і надійних космічних ракет і сервісів, успішно завершила перший раунд венчурного фінансування.

Італійська компанія купує 10 додаткових українських двигунів для європейської ракети-носія Vega

пт, 04/30/2021 - 16:59
Конструкторське бюро «Південне», Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова та італійська компанія AVIO S.p.A досягли домовленості про додаткове постачання 10 двигунів українського виробництва для ракети-носія “Vega” на загальну суму у майже 6 млн євро.