Перейти к основному содержанию

Оstchem Retaіl уклав угоду з 6 українськими банками про кредитування аграріїв

ср, 08/12/2020 - 17:49

Уповноважені банки-партнери фінансують фермерів, які купують азотні мінеральні добрива у хімічних заводів-виробників.

Оstchem Retaіl – роздрібний напрямок холдингу Ostchem, що входить до азотного бізнесу Group DF уклав на 2020/2021 маркетинговий рік угоду з шістьма українськими банками про цільове кредитування закупівлі аграріями азотних добрив.

Відповідні угоди укладено з ПроКредит Банк, ПУМБ, Банк Альянс, Агропросперіс Банк, ПриватБанк, МТБ банк, які здійснюють кредитну підтримку агровиробників по всій Україні. Переговори ще з одним великим банком знаходяться на завершальному етапі.

Уповноважені банки-партнери фінансують фермерів, які купують азотні мінеральні добрива у хімічних заводів-виробників, які входять до OSTCHEM: Черкаський "Азот", "Сєвєродонецьке об'єднання Азот" та "Рівнеазот".

Програма кредитування працює наступним чином. Уповноважений банк видає кредит на закупівлю азотних мінеральних добрив на пільгових умовах. У свою чергу Оstchem Retaіl як представник виробника забезпечує своєчасне відвантаження продукції аграрію та субсидує покупцю відсоткову ставку за кредитом.

Кредити можуть надаватися в гривні, євро та доларах, як без застави, так і під заставу фінансових аграрних розписок або під класичне кредитне забезпечення. Терміни кредитування варіюються від 2 до 18 місяців.

"Цей кредит забезпечує фінансову підтримку фермера протягом основного аграрного циклу – він може купити добрива у «низький» сезон, вчасно їх внести, зібрати врожай, дочекатись кращої ціни на врожай, продати його коли йому вигідно та повернути кредит", – пояснює керівник напрямку Оstchem Retaіl Євген Хуриленко.

За його словами, темпи зростання ринку цільових кредитів для купівлі мінеральних добрив росте майже вдвічі швидше, ніж в цілому кредити для АПК.

Читайте також

Спільнота гостинності України почала онлайн-опитування щодо стратегії розвитку туризму 2030

ср, 09/23/2020 - 11:04
Вносити свої пропозиції запрошують представників підприємств сфери туризму, профільних громадських об’єднань, експертів і фахівців в галузі гостинності та туризму України

Xiaomi, Mastercard та Алло презентують в Україні фітнес-браслет Mi Smart Band 4 NFC з функцією безконтактної оплати

ср, 09/23/2020 - 10:18
Україна стала однією з перших країн світу, де цей девайс з'явиться в продажу

Укргазбанк профінансував закупівлю нових тролейбусів для жителів Бахмута

пн, 09/21/2020 - 18:36
На передачу у лізинг трьох тролейбусів ДНІПРО-Т203 місту банк надав 13,2 млн грн.

Нуль безвідповідального споживання пива - стратегічна ціль програми Carlsberg Ukraine

чт, 09/17/2020 - 17:52
Програма спрямована на популяризацію культури споживання пива.

«Фармак» відкрив перший в Україні мобільний фармацевтичний музей

чт, 09/17/2020 - 16:55
На тачскринах можна ознайомитися з історією фармацевтики України та дізнатися принцип дії лікарських засобів на моделі «Карта ліків».

Руслана Лижичко започаткувала проект HeartBit

чт, 09/17/2020 - 16:18
Він спрямований, на те, як зробити свою власну енергію валютою майбутнього.