Перейти к основному содержанию

Фонд держмайна готовий розпочати процес приватизації 12 об’єктів «Укрспирту»

ср, 08/12/2020 - 13:03

Фонд державного майна України заявив про готовність розпочати процес приватизації об'єктів державного підприємства «Укрспирт».

Про це повідомив в. о. голови ДП «Укрспирт» Сергій Блескун, передає прес-служба підприємства.

«Разом з Фондом держмайна «Укрспирт» почав готуватися до старту спиртової демонополізації ще з початку року. Наразі ми передали Фонду пропозиції щодо приватизації 12 об'єктів», — зазначив Сергій Блескун.

Також він підкреслив, що потенційними інвесторами у ході приватизації виступають виробники харчових спиртів, антисептиків, автомобільного палива, фармацевтичні та агрокомпанії, зацікавлені в переробці власної продукції. Низка об’єктів, до яких підведено комунікації, а подекуди — й залізничні лінії, потенційно можуть використовуватися як виробничі майданчики чи елеватори.

У свою чергу, голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко підкреслив, що потенційні інвестори вже висловили зацікавленість у приватизації спиртових активів. На його думку, приватизація має вивести спиртову галузь в Україні з «тіні», адже наразі це нагальна проблема: за останнє десятиріччя виробництво легального харчового спирту в Україні скоротилося у чотири рази.

Нагадаємо, з 1 липня 2020 року набрав чинності закон, що скасовує державну монополію на виробництво спирту, у тому числі, як лікарського засобу чи для медичних і ветеринарних цілей. Згідно з законом, інвестори, що придбають майно ДП «Укрспирт» або укладуть договір у рамках державно-приватного партнерства щодо його майна, зобов'язані до 1 липня 2021 року зберегти види діяльності та не менш як 70% виробничого персоналу, який працював на об’єкті станом на 1 січня 2020 року.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.