Перейти к основному содержанию

L’Oreal Україна спільно з UNFPA розпочали 4 сезон програми "Краса для всіх"

вт, 08/11/2020 - 11:42

Проект орієнтований  на жінок, постраждалих від домашнього насильства.

У серпні L’Oréal Україна запустила навчальний процес 4-ого сезону проекту «Краса для всіх», щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього та гендерно обумовленого насильства, здобути безкоштовну освіту в сфері краси. Реалізація програми здійснюється спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) та за підтримки Фонду L’Oréal.

Мета програми — за допомогою спеціального курсу навчити жінок, які перебувають у непростій життєвій ситуації, основам перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до кращого життя.

Навчальний курс в рамках Програми «Краса для всіх» викладають висококваліфіковані спеціалісти, практикуючі майстри у салонах краси, які пройшли спеціальне навчання по роботі з продукцією бренду MATRIX та мають необхідні презентаційні навички. Навчальний курс був спеціально розроблений для даного проекту.

Курс гарантує, що всі учасниці отримають навички, необхідні для початку кар’єри у салонному бізнесі. З серпня 2020 року 30 учасниць проходитимуть навчання у 2 групах протягом 5 місяців у місті Києві. Програма передбачає 536 годин навчання.

У грудні 2020 року учасниці приєнаються до команди з 5565 осіб, які в 2018 році пройшли безкоштовне навчання у різних країнах світу. Сьогодні програму «Краса для всіх» представлено в понад 25 країнах Латинської Америки, Азії, Європи та Середнього Сходу.

«Ми реалізували перший сезон програми у 2017 році, — розповідає Марк Савчук, генеральний директор "Лореаль Україна". — За три роки існування програми в Україні 67 жінок опанували нову професію завдяки програмі "Краса для всіх". Більшість з них працюють у салонах краси, деякі навіть курують власним бізнесом. Це неймовірний результат! За період карантину та глобальної кризи, кількість звернень щодо домашнього насильства в Україні зросла майже вдвічі. Саме тому ми прагнемо не зупинятися й надалі та допомогти ще більшій кілкості жінок змінювати своє життя на краще".

За даними UNFPA, в Україні 1.1 млн жінок щорічно зазнають фізичного та сексуального насильства і 2/3 з них нікуди не звертаються по допомогу.

"Надаючи можливість жінці освоїти професію, яка може приносити стабільний дохід, ми фактично робимо її більш захищеною та впевненою у собі, даємо їй інструмент розірвати коло насильства", — підкреслює Павло Замостьян, заступник представника UNFPA.

L’Oréal Україна — один із лідерів на ринку косметики та парфумерії та № 1 косметична група у світі. Філію в Україні створено 2004 року. Станом на 2019 рік в Україні понад 270 працівників і 88 000 працівників у різних філіях компанії у всьому світі, у 2019 році зареєстровано 497  патентів на винаходи. Компанія представлена у 150 країнах світу та володіє портфоліо з 36 взаємодоповнювальних брендів.

Читайте також