Перейти к основному содержанию

У Києві відкрився оновлений готель Number 21 під керівництвом DBI HotelManagement

пт, 08/07/2020 - 17:04

Карантин став для компанії драйвером якісних змін, часом для оновлення, реконструкції та інновацій.

На київскому Подолі відкрився оновлений готель Number 21 під керівництвом DBI HotelManagement. Про це компанія повідомляє в своєму прес-релізі.

Реновація стартувала у грудні без закриття готелю та з дотриманням вимог до комфорту гостей. Карантин допоміг завершити усі роботи завчасно. На сьогодні усі номери, лобі та зони загального користування повністю завершені та знов приймають гостей. В цілому, інвестиції склали $250 тис.

Новий дизайн відображає прагнення запропонувати гостям доступну розкіш та яскраві враження, повідомляє реліз компанії.

Обновлений готель на 18 номерів у ціновому діапазоні від 75$ до 100$ за ніч, позиціонується як традиційний готель з європейським рівнем обслуговування від мережевого оператора.

Головними перевагами готелю стануть персоналізований сервіс, вишукана кухня, welcome-сервіс DBI. Особлива увага приділяється ванним кімнатам та зручним ліжкам. За досвідом команди, саме на ці речі найбільше звертають увагу вимогливі клієнти.

Готель розрахований не тільки на бізнес-мандрівників, які залишаються лише на ніч, але й на тих, хто бажає з комфортом провести кілька днів у найкращій локації старовинного Подолу (вул. Сагайдачного, 21).

Свою цільову аудиторію керуюча команда описує як активних мандрівників від 18 до 40, що прагнуть яскравих емоції та високо цінують високі стандарти якості та сервісу мережевих операторів. Саме тому за 3 роки управління цим готелем DBI HotelManagement створили молоду команду, яка розуміє потреби сучасного покоління гостей. 

"Ми впевнені, що настав час розвитку сильних брендів для локальних готелів, щоб поєднати українську гостинність з міжнародними стандартами якості, — розповідає Іранта Дюваж, СЕО DBI HotelManagement. Сьогодні в Україні достатньо невеликих локальних готелів з великим потенціалом, та наша команда готова допомагати власникам таких активів запрацювати більш ефективно та залучити іноземних гостей. Окрім 4 готелів під нашим управлінням, ми вже за деякий час повідомимо про нові проекти, якими будемо управляти".

Роберт МакНіл, власник готеля Number 21, задоволений співробітництвом з командою DBI HotelManagement.

"За три роки спільної роботи я бачу як команда змінює проект у кращий бік та стовідсотково розуміє потреби наших гостей. Ми змогли не тільки правильно трансформувати бренд, та якісно провести реновацію, — розповідає він. — Впевнений, що наші гості зможуть оцінити поєднання доступної розкоші та датський мінімалізм, а також високий рівень кухні, нашої особливої гордості. З такою командою готель не може не бути успішним".

DBI HotelManagement — міжнародний готельний оператор з проектами в Україні та на Шрі-Ланці. На сьогодні компанія має в управлінні готель RamadaEncoreKyiv, Number 21 в Україні та Akashby DBI й SereinBeach на Шри Ланці. Компанія планує розвивати стандарти мережевого управління у країнах СНГ як аутсорсингова команда для власників готелів, що мають бажання працювати з міжнародними брендами, наприклад WyndhamHotelGroup. Для ринку України DBI HotelManagement готовий запропонувати 3 власні бренди мережевих готелів.

Читайте також

Спільнота гостинності України почала онлайн-опитування щодо стратегії розвитку туризму 2030

ср, 09/23/2020 - 11:04
Вносити свої пропозиції запрошують представників підприємств сфери туризму, профільних громадських об’єднань, експертів і фахівців в галузі гостинності та туризму України

Xiaomi, Mastercard та Алло презентують в Україні фітнес-браслет Mi Smart Band 4 NFC з функцією безконтактної оплати

ср, 09/23/2020 - 10:18
Україна стала однією з перших країн світу, де цей девайс з'явиться в продажу

Укргазбанк профінансував закупівлю нових тролейбусів для жителів Бахмута

пн, 09/21/2020 - 18:36
На передачу у лізинг трьох тролейбусів ДНІПРО-Т203 місту банк надав 13,2 млн грн.

Нуль безвідповідального споживання пива - стратегічна ціль програми Carlsberg Ukraine

чт, 09/17/2020 - 17:52
Програма спрямована на популяризацію культури споживання пива.

«Фармак» відкрив перший в Україні мобільний фармацевтичний музей

чт, 09/17/2020 - 16:55
На тачскринах можна ознайомитися з історією фармацевтики України та дізнатися принцип дії лікарських засобів на моделі «Карта ліків».

Руслана Лижичко започаткувала проект HeartBit

чт, 09/17/2020 - 16:18
Він спрямований, на те, як зробити свою власну енергію валютою майбутнього.