Перейти к основному содержанию

Адміністрація Трампа змусить китайські компанії пройти аудит або покинути американські біржі

пт, 08/07/2020 - 16:07

Китайські компанії, акції яких торгуються в США, мають виконати вимоги щодо аудиторської перевірки до 2022 року, інакше вони будуть змушені піти з американських майданчиків.

Це передбачає план, рекомендований адміністрацією президента США Дональда Трампа, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Ця ініціатива покликана вирішити тривалі суперечки з приводу того, що американські регулятори не мають змоги оцінювати процес аудиторської перевірки китайських компаній, які продають свої акції на ринку США.

Зазначений план передбачає, що китайські компанії, акції яких торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі і біржі Nasdaq, повинні виконати вимоги до 2022 року або піти з цих майданчиків.

Китайські аудитори мають надати документи, що стосуються перевірок, Раді з нагляду за бухгалтерською звітністю публічних компаній (Public Company Accounting Oversight Board, PCAOB), регулятору в області аудиту.

У свою чергу, китайські компанії, які ще не вийшли на публічний ринок, але планують провести IPO в США, повинні будуть виконати запропоновані вимоги перед тим, як отримати можливість розміщувати свої акції на NYSE або Nasdaq.

Ініціативи є рекомендацією робочої групи президента США з фінансових ринків, метою якої є захист американських інвесторів від того, що адміністрація Трампа називає «ризиками з боку китайських компаній».

«Рекомендації, відображені в доповіді, дозволять поліпшити ступінь захисту інвесторів і створити рівні умови для всіх компаній, акції яких торгуються на американських біржах», — сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін, який очолює робочу групу.

Також зазначається, що у травні Сенат схвалив законопроект, який зобов'яже китайські компанії, які не виконують вимоги, провести делістинг акцій в Штатах протягом трьох років і знайти нову біржу.

Читайте також

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали

ср, 05/26/2021 - 16:31
Усі люблять розповідати про свої досягнення. А от про невдачі говорити набагато складніше. Але без поразок не буває перемог і будь-який провал можна обернути в плюс.

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39
Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners.