Перейти к основному содержанию

«Концерт ЮА» оштрафували на 717 тис грн за перешкоджання при проведенні перевірок

пт, 08/07/2020 - 14:04

Держпродспоживслужба за статтею 23 Закону України «Про захист прав споживачів» оштрафувала ТОВ «Концерт ЮА» на суму 717,7 тис. грн.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

У відомстві пояснюють, що штраф пов’язаний з перешкоджанням «Концерт ЮА» працівникам служби у проведенні перевірки, яка, в свою чергу, пов’язана з численними зверненнями від споживачів, яким «Концерт ЮА» відмовилося повертати кошти за квитки на концерти, які не відбулися.

Зазначається, що для вирішення піднятих у зверненнях споживачів питань фахівці столичного управління неодноразово намагалися здійснити перевірку ТОВ «Концерт ЮА». Однак представники компанії створювали перешкоди фахівцям управління, хоча були ознайомлені з метою та характером перевірок.

Зокрема, інспекторам не надали документи, пояснення, довідки, відомості та матеріали з питань, що виникають під час державного нагляду (контролю).

«Цим були порушені вимоги статті 11 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». За такі дії передбачена відповідальність згідно з пункту 8 частини першої статті 23 Закону України «Про захист прав споживачів», — сказано у повідомленні.

Читайте також