Перейти к основному содержанию

«Концерт ЮА» оштрафували на 717 тис грн за перешкоджання при проведенні перевірок

пт, 08/07/2020 - 14:04

Держпродспоживслужба за статтею 23 Закону України «Про захист прав споживачів» оштрафувала ТОВ «Концерт ЮА» на суму 717,7 тис. грн.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

У відомстві пояснюють, що штраф пов’язаний з перешкоджанням «Концерт ЮА» працівникам служби у проведенні перевірки, яка, в свою чергу, пов’язана з численними зверненнями від споживачів, яким «Концерт ЮА» відмовилося повертати кошти за квитки на концерти, які не відбулися.

Зазначається, що для вирішення піднятих у зверненнях споживачів питань фахівці столичного управління неодноразово намагалися здійснити перевірку ТОВ «Концерт ЮА». Однак представники компанії створювали перешкоди фахівцям управління, хоча були ознайомлені з метою та характером перевірок.

Зокрема, інспекторам не надали документи, пояснення, довідки, відомості та матеріали з питань, що виникають під час державного нагляду (контролю).

«Цим були порушені вимоги статті 11 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». За такі дії передбачена відповідальність згідно з пункту 8 частини першої статті 23 Закону України «Про захист прав споживачів», — сказано у повідомленні.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.