Перейти к основному содержанию

Науковці ALFA Smart Agro розробили ґрунтовий гербіцид “Оскар Преміум”

пн, 03/02/2020 - 16:22

<p>Зміни клімату щороку приносять агровиробникам нові випробування. І навіть рясні дощі, такі бажані в середині літа, можуть обернутися справжнім лихом на початку весни, коли сходять посіви соняшнику.</p>

Адже є ряд ґрунтових гербіцидів, які завдяки хорошій розчинності у воді можуть разом із опадами просочуватись в нижні прошарки ґрунту та завдавати значної фітотоксичної шкоди молодій культурі.

Науковці ALFA Smart Agro розробили ґрунтовий гербіцид “Оскар Преміум” (пропізохлор 450 г/л + тербутилазан 215 г/л), який зразково вирішує завдання захисту соняшнику від однорічних злакових та широколистих бур’янів і створює надійний ґрунтовий екран, що не промивається навіть у період короткочасних злив. Третину складу інноваційного гербіциду займають компоненти, що сприяють кращому утриманню препарату на поверхні ґрунту. А  синергія діючих речовин робить гербіцид ефективним навіть проти бур’янів, середньочутливих до дії кожного з компонентів окремо. Таких як лобода біла, рутка лікарська, амброзія полинолиста. Загалом “Оскар Преміум” убезпечує від майже 40 видів поширених бур’янів та  надійно захищає соняшник до  6-8 тижнів.

ALFA Smart Agro спільно із банками-партнерами пропонує аграріям вигідні умови кредитування, які дозволяють швидко отримати кошти на придбання інноваційних засобів захисту рослин за спрощеною процедурою та низькою ставкою (від 0,01% залежно від строку кредитування).

“Оскар Преміум” виявляє значно кращу ефективність, ніж бакова суміш із двох однокомпонентних препаратів, до складу яких входять пропізохлор та тербутилазин. При застосуванні новітнього гербіциду аграрії повністю застраховані від таких неприємностей, як неоднорідне змішування, випадання осаду та згортання суміші, що часто трапляється при самостійному змішуванні окремих гербіцидів.

lisak 51f83Юрій Лисак, головний агроном групи компаній “Агро-Регіон” (Київська, Чернігівська та Житомирська обл.)

— Гербіцид “Оскар Преміум” на посівах соняшнику ми використовуємо протягом трьох років. Буває, що ацетохлори погано впливають на сходи соняшнику за умов надмірних опадів чи прохолодної погоди. А з “Оскар Преміум” таких проблем не виникає. Він працює м’якше і не впливає на культуру, при цьому добре справляється з бур’янами. Також гербіцид добре зарекомендував себе і на посівах сої. Він надійно контролює хрестоцвітні бур’яни та лободу.

Сам задоволений і колегам рекомендую.

koval f453aВолодимир Коваль, виконавчий директор ТОВ “Агротех” (Запорізька обл.)

— На соняшнику ми працюємо за такою схемою: після посіву вносимо “Оскар Преміум” у нормі 4 л/га, й увесь період вегетації поля стоять ідеально чисті. Цей препарат чудово стримує ріст злакових та дводольних бур’янів. За нашими спостереженнями, він єдиний добре контролює нетребу, а також лободу, мишій, куряче просо та кучерявець Софії там, де інші ґрунтові гербіциди недостатньо ефективні. При цьому “Оскар Преміум” не завдає фітотоксичної шкоди культурі.

Читайте також