Перейти к основному содержанию

Наглядову раду "ПриватБанку" покинули троє іноземців, в тому числі консультант МВФ

ср, 07/10/2019 - 09:08

Кабінет міністрів України вивів зі складу наглядової ради "ПриватБанку" трьох незалежних членів, які увійшли до неї після націоналізації фінустанови.

Відповідне розпорядження уряд ухвалив 5 липня, повідомляє БІЗНЕС з посиланням на повідомлення банку.

Згідно з даними системи розкриття інформації НКЦБФР, наглядову раду банку покинули Андреа Монетте (з Apollo Management), Стівен Силіг (представник Світового банку), Енгін Акчакоча (консультант МВФ), який раніше очолював раду.

У "ПриватБанку" повідомили, що зазначені члени відмовилися від повторного призначення в наглядову раду.

Нагадаємо: 

  • У травні 2019 року Кабмін затвердив наглядові ради "Ощадбанку", "Приватбанку" та "Укрексімбанку" за винятком членів (по одному в кожному банку) за квотою президента. Новими незалежними членами наглядової ради "Приватбанку" були затверджені Іскья Шарон, Шейх Надір і Еран Кляйн. Також до складу наглядової ради "Приватбанку" були переобрані Енгін Анкчакоча, Андреа Манетта і Стівен Силіг, але пізніше всі троє відмовилися від призначень.
  • Державний "ПриватБанк" посів сьоме місце у рейтингу топ-1000 фінустанов, який щорічно складає британське видання The Banker

Читайте також

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали

ср, 05/26/2021 - 16:31
Усі люблять розповідати про свої досягнення. А от про невдачі говорити набагато складніше. Але без поразок не буває перемог і будь-який провал можна обернути в плюс.

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39
Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners.