Перейти к основному содержанию

Логістичний оператор Zammler Group відкрив структурний підрозділ в аеропорту "Бориспіль"

вт, 07/02/2019 - 08:23

<p><em>Компанія переконана, що цей крок дозволить здійснювати більш гнучке та оперативне управління вантажоперевезеннями для своїх клієнтів.</em></p>

Компанія ZAMMLER GROUP відкрила власний офіс на території Міжнародного аеропорту "Бориспіль".

Як повідомляє БІЗНЕС, це новий етап реалізації стратегії міжнародного логістичного оператора щодо розвитку та активізації вантажних авіаперевезень. Тепер у ZAMMLER GROUP з’явилася можливість безпосередньо контролювати всі етапи підготовки вантажів до перевезень, оперативно спілкуватися з усіма службами аеропорту, представниками авіакомпаній і партнерами. Також з'являється додаткова гнучкість: компанія може швидко опрацьовувати додаткові запити клієнтів, самостійно готувати вантажі до відправлень і оперативно реагувати на різні незаплановані ситуації.

Презентацію нового офісу відвідали радник з торгово-економічних питань посольства Китайської народної республіки в Україні Лю Дзюнь, виконавчий директор Китайської Торгової Асоціації Руслан Осипенко, заступник виконавчого директора Китайської Торгової Асоціації Василь Швець,  віце-президент Київської торгово-промислової палати Віталій Майстренко, топ-менеджери ZAMMLER GROUP та журналісти.

Під час презентації нового структурного підрозділу директор департаменту з авіаційних перевезень ZAMMLER GROUP Андрій Криворотов та  т.в.о. начальника відділу виробництва вантажного терміналу "Бориспіль" Олексій Кенда провели для гостей екскурсію за лаштунками аеропорту. Адже на сьогоднішній день територія терміналу працює в режимі закритої зони. Це зроблено не тільки для безпеки, але й для покращення та полегшення всіх бізнес-процесів.

Изображение удалено.

МА "Бориспіль" планує наступного року почати будівництво нового вантажного терміналу на 10 тис м2 і впровадити сучасні системи автоматизації. Гості та партнери ZAMMLER GROUP побачили на власні очі, як проходить завантаження вантажного літака "Турецьких авіаліній" Airbus A330-200F, який серед інших відправлень приймав на борт 5 т української черешні для Гонконгу.

Як сказав під час презентації нового офісу керівник авіалінії-партнера FF Cargo Олексій Пенскаускас, це вже друга партія. Перші 2 тонни сподобались китайцям і вони замовили значно більше. Менеджер з розвитку ZAMMLER GROUP Лариса Мельничук поділилась подальшими планами з розвитку вантажних авіаперевезень. В першу чергу, компанія буде розширювати географію доставок, поєднуючи її з наданням кращих тарифів і забезпеченням швидших термінів виконання. Маршрути, як і раніше, здійснюватимуться в усі країни світу, і насамперед, до США, Китаю, ОАЕ, Індії, Німеччини.

Один із співзасновників ZAMMLER GROUP і СЕО ZAMMLER POLSKA Олег Рачов у привітальному слові процитував Вінстона Черчилля: "Успіх – не є остаточним, поразки — не є фатальними. Головне – це мужність продовжувати розпочате".

Изображение удалено.

На фото Олег Рачов

На його думку, цей вислів якнайкраще відповідає філософії ZAMMLER GROUP. За 12 років роботи компанія перетворилася з невеликої фірми на міжнародного логістичного провайдера з представництвами в Польщі, Україні та Китаї. Компанія має 12 офісів, 6 складських комплексів у Києві, Одесі та Дніпрі, а також 65 власних сучасних вантажівок. Штат Zammler Group перевищує 500 працівників. В планах компанії на цей рік, за словами Олега Рачова, відкриття офісу в Німеччині. Цей проект вже реалізується та виходить на завершальну стадію.

Читайте також