Перейти к основному содержанию

Колишній керівник Об'єднаної гірничо-хімічної компанії намагався здійснити її рейдерське захоплення

пт, 04/17/2020 - 17:17

Заручившись підтримкою інших колишніх менеджерів, він намагався повернути собі посаду

Спробу рейдерського захоплення державного підприємства «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» 17 квітня намагалися здійснити колишні представники менеджменту на чолі з колишнім виконуючим обов’язки директора Русланом Журилом. Про це під час онлайн прес-конференції повідомив голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.

За його словами, колишній в. о. директора Руслан Журило — підсудний у справі зі зловживання службовим становищем, яка знаходиться у Антикорупційному суді, з підозрою про надання збитків підприємству на суму понад 300 млрд грн. Послуговуючись рішенням Господарського суду м. Києва від 16 квітня про неправомірне їх звільнення, намагався повернути собі посаду керівника. Натомість у Фонді держмайна впевнені, що рішення суду є незаконним, тому викликали поліцію і відновили контроль над підприємством.

«У даному випадку була ухвала судді Господарського суду міста Києва Зеленіної, якою по суті було задоволено позов, зупинено рішення Фонду про зміну менеджменту і поновлено цих осіб на посадах на той час, доки суддя розглядає справу. Такі ухвали давно визнані незаконними як судовою, так і правоохоронною практикою. Керуючись цією ухвалою вони й намагалися поновитися на посадах», — пояснив заступник голови Фонду держмайна Сергій Ігнатовський.

За словами Дмитра Сенниченка, Об'єднана гірничо-хімічна компанія, статутний капітал якої становить майже 2 млрд грн, наразі готується до приватизації, яку планують провести у найкоротші терміни після закінчення карантину. На сьогоднішній день уже 16 світових компаній виявили бажання взяти участь у акціоні з приводу її приватизації.

Читайте також

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.