Перейти к основному содержанию

Китайські інвестори зацікавилися українськими ІТ-проєктами

пн, 07/29/2019 - 16:40

Інвестори з Китаю звернулися в Український союз промисловців і підприємців (УСПП) з проханням підібрати потенційні проєкти в Україні.

Про це йшлося на зустрічі президента союзу Анатолія Кінаха з представниками Китайської асоціації підприємств, інформує БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу УСПП.

Зазначається, що китайська делегація була представлена 10 інвесторами з різних галузей, серед яких директори компаній Shandog Kunlun Road and Bridge Engineering Co. Ltd., Zhuhai Henglong Real Estate Co. Ltd., Tongling Huacheng та інші.

Вони висловили зацікавленість, в першу чергу, в інфраструктурних та ІТ-проєктах. «Поле для реалізації інвестиційних проектів насправді дуже широке. Перш за все, це інфраструктура, сфера енергозбереження, утилізації побутових відходів тощо», – сказав Кінах.

Він додав, що український бізнес може також запропонувати партнерам вигідні проєкти в транспортному машинобудуванні, авіабудуванні, а також ракетно-космічній сфері.

Сторони домовилися обмінюватися діловою інформацією, а в УСПП пообіцяли посприяти китайській стороні в знаходженні цікавих проєктів.

Нагадаємо, у липні китайські бізнесмени висловили бажання інвестувати в проєкти в Миколаївському порту.

Читайте також

Кабмін схвалив законопроєкт, що дозволить аграріям ввозити племінних тварин до України без сплати ПДВ

чт, 08/13/2020 - 10:14
Кабінет міністрів схвалив законопроєкт «Про внесення зміни до пункту 197.18 статті 197 Податкового кодексу України щодо уточнення кодів УКТ ЗЕД племінних чистопородних тварин».

Зеленський підписав закон про сільськогосподарські кооперативи

чт, 08/13/2020 - 09:48
​​​​​​​Президент України Володимир Зеленський підписав Закон № 819-ІХ «Про сільськогосподарську кооперацію».

Близько 10 тис. т селітри у порту "Южний" можуть загрожувати тисячам людей

ср, 08/12/2020 - 18:16
Поруч знаходяться великі партії карбаміду та аміаку.

Нафта Brent подорожчала до $45,11 за барель

ср, 08/12/2020 - 17:52
Ціни на нафту еталонних марок зросли у очікуваннях на публікацію звіту Міненерго США про запаси в країні.

Кабмін передав ФДМУ 200 об'єктів для приватизації

ср, 08/12/2020 - 17:40
Кабінет міністрів України на засіданні 12 серпня прийняв розпорядження «Про передачу об'єктів державної власності в сферу управління Фонду державного майна» для їх подальшої приватизації.

«IT Ukraine» пропонує допомогу білоруським ІТ-шникам, які не можуть працювати через відключення інтернету

ср, 08/12/2020 - 17:25
Асоціація «IT Ukraine» пропонує базову підтримку для ІТ-компаній з Біллорусі, які через відключенні Інтернету та відсутність мобільного з’язку не можуть виконувати свої зобов’язання перед клієнтами та партнерами та несуть фінансові та репутаційні збитки.