Перейти к основному содержанию

Керуючий партнер компанії Megogo долучився до спільноти національних інвесторів БІЗНЕС100

пт, 05/22/2020 - 12:18

Федір Дроздовський, керуючий партнер компанії Megogo, співзасновник компаній UMa & UMi, Golden Silver та загальноосвітньої школи ThinkGlobal став 88 учасником об’єднання БІЗНЕС100

MEGOGO — найбільший у Східній Європі медіасервіс для перегляду відео, ТБ та прослуховування аудіо. Щомісячна аудиторія — понад 55 млн унікальних користувачів. Каталог ресурсу — більш як 90 тис. годин контенту. Медіасервіс співпрацює із відомими студіями: FOX, BBC, Sony, Walt Disney, Universal, Warner Brothers, Paramount Pictures та іншими.

MEGOGO змінює звички користувачів щодо сучасного споживання контенту. Телебачення із інтерактивними функціями, кіно і мультфільми найвищої якості, система рекомендації контенту на основі вподобань. Близько 55 власних тематичних інтерактивних каналів, а також канали із ексклюзивними подіями та шоу — MEGOGO Футбол і MEGOGO LIVE. Тисячі аудіокнижок та сотні подкастів для користувачів мобільного додатку. Окремий розділ із іграми на Smart TV.

MEGOGO доступний на телевізорах із функцією Smart TV, медіаплеєрах, приставках Apple TV, Android TV, ігрових консолях, смартфонах і планшетах на базі iOS та Android, а також комп’ютерах.

MEGOGO допомагає просувати український бізнес за допомогою своїх рекламних інструментів, напрацьованих за 10 років.

У 2016 року компанія стала виготовляти власні відеопродукти, транслювати культурні та спортивні події. Наприкінці 2019 року вона запустила розділ з аудіокнижками та подкастами, в тому числі власного виробництва. Детальніше за посиланням https://megogo.net/ua

«Сьогодні як ніколи бізнесу необхідно об’єднуватися та діяти разом. Таку єдність я зараз бачу у спільноті БІЗНЕС100. Вірю, що разом з однодумцями ми зможемо спільно створити багато корисних напрацювань для економічного розвитку нашої країни», — говорить Федір Дроздовський.

Команда журналу БІЗНЕС та учасники БІЗНЕС100 запрошують долучатись до спільноти національних інвесторів нових свідомих бізнесменів.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.