Перейти к основному содержанию

Кабмін прийняв експортну стратегію України до 2021 року

ср, 12/27/2017 - 15:22

Уряд схвалив експортну стратегію, що визначає 20 ринків, а також країни ЄС та Велику Британію

Кабінет Міністрів України схвалив експортну стратегію України до 2021 року на засіданні в середу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Нам важливо зробити стимулювання експорту постійною, послідовною, консолідованою політикою, і в 2018 році вже запустити систему державної підтримки у рамках цієї стратегії", — повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі — торгпред України Наталія Микольська, представляючи експортну стратегію на засіданні уряду в середу.

Експортна стратегія визначає 20 ринків у фокусі, а також Європейський Союз та Велику Британію.

"Треба мобілізувати ресурси для ринків у фокусі. Насамперед це Європейський Союз. Далі говоримо про диверсифікацію. У нас є (в експортній стратегії ) історичні ринки, як Білорусь та Грузія. Є екзотичні ринки, як африканські країни... стабільні ринки — Швейцарія, Японія, великі — як США, маленькі ринки, проте цікаві для нас — Філіппіни і Таїланд, а також країни, з якими ведемо переговори про зону вільної торгівлі, як Туреччина та Ізраїль. Для кожного з цих ринків передбачено створення спеціальних програм, які визначатимуть, як ми збільшуватимемо експорт до цих країн", — зазначила Н.Микольська.

Серед перспективних секторів для експорту стратегія визначає інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ), креативні індустрії, туризм, технічне обслуговування та ремонт повітряних суден, машинобудування, харчову промисловість та виробництво запчастин для авіакосмічної й авіаційної промисловості, зазначила Н.Микольська. За її словами, під час відбору перспективних секторів враховувалися такі критерії, як інноваційний потенціал та можливість залучення малого і середнього бізнесу.

Читайте також

Silvaco купує компанію що розробляє рішення в сфері автоматизації проектування інтегральних мікросхем POLYTEDA CLOUD

вс, 01/24/2021 - 12:34
Придбання розширює можливості компанії по швидкій фізичній перевірці конструкцій ІС перед створенням і виробництвом масок.

SpaceX вивела на орбіту 1000 супутників для запуску системи глобального інтернету

чт, 01/21/2021 - 09:17
Важка ракета-носій Falcon 9 в середу, 20 січня, успішно вивела на низьку навколоземну орбіту нову партію з 60 міні-супутників, призначених для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Придбана Сазоновим та Ігнатюком КУА "Автоальянс-XXI сторіччя" під новою назвою SI Capital запускає перші фонди для інвестицій в агро

ср, 01/20/2021 - 09:54
Засновник і екс-власник інвестгрупи "Сократ" Роман Сазонов і співвласник агробізнесу "ІДЕК-Груп" Юрій Ігнатюк завершили операцію з купівлі у Анатолія і Катерини Отченаша та інших акціонерів ПрАТ "Компанія з управління активами (КУА)" Автоальянс-XXI сторіччя "і запускають два інвестиційних фонди для інвестицій - в агрокомпанії і сільгосп змелю.

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50
Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

Оформити відправлення за 30 секунд: Meest запустив чатботи у Viber та Telegram

вт, 01/19/2021 - 17:59
Створювати, оплачувати та відстежувати посилки тепер можна у популярних месенджерах

Ізраїльська компанія почала випускати батареї для електрокарів, що заряджаються за 5 хвилин

вт, 01/19/2021 - 16:54
Ізраїльська компанія StoreDot вперше почала виробляти акумулятори, здатні повністю заряджатися за 5 хвилин, повідомляє The Guardian. Такі батареї істотно прискорять і без того зростаючу популярність електромобілів.