Перейти к основному содержанию

Імпорт свинини збільшився у 8 разів

вт, 07/10/2018 - 13:20

За перші 6 місяців цього року Україна імпортувала 8,4 тис. тонн м'яса свинини, що у 8 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомили в Асоціації свинарів України, інформує УНІАН.

«Протягом січня-червня цього року в Україну надійшло 8,4 тис. тонн свіжого, охолодженого і мороженого м'яса свиней (проти 924 тонн в минулому) сукупною вартістю 15,4 млн дол», — йдеться в повідомленні. 

Як відзначили в асоціації, країни-постачальники м'ясної сировини до України не змінилися: майже 56% припадає на поставки з Німеччини, Нідерландів і Данії. 

«Звичайно, в основному імпортна свинина надходить на внутрішній ринок з країн Європи. Але у категорії "інші" можна побачити й інших гравців. Зокрема, з минулого року в Україну періодично надходить канадська свинина (зокрема, морожені лопатки, окости та їх відруби). У січні-квітні ці частини надходили в Україну по 1,77-2 дол./кг, в травні — на 1,68 дол/кг, а минулого місяця їхня митна вартість коливалася між 1,66-1,68 дол/кг. Надходили з Канади свинячі частини і дорожче (у травні та червні) — по 2,39 і 2,59 дол./кг», — відзначають в аналітичному відділі асоціації. 

 

Читайте також