Перейти к основному содержанию

Гройсман висловився за підсилення закону "Маски-шоу стоп"

сб, 04/07/2018 - 19:12

<p>Прем'єр міністр наголосив, що пріоритетом для влади є&nbsp;навести порядок і захистити тих, хто створює нові робочі місця</p>

Закон про захист бізнесу має бути реалізований і посилений новими законодавчими ініціативами — в контексті встановлення відповідальності контролерів за перевищення своїх повноважень, інформує Економічна Правда.

Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого засідання Міжвідомчої комісії з питань забезпечення дотримання правоохоронними органами прав та законних інтересів осіб, передає Урядовий портал.

"Закон покликаний навести лад у стосунках між правоохоронною системою та бізнесом. Наш пріоритет — покращувати умови життя, але це можливо за умов розвитку економіки та підприємництва", — сказав Гройсман.

Він підкреслив, що ключове завдання нової комісії — розгляд всіх випадків тиску на бізнес.

"Перевищення повноважень — ми будемо давати свої висновки і будемо звертатися до правоохоронних органів, аби вони приймали кадрові рішення щодо нечесних працівників. Але будуть вимоги й до бізнесу — чесний бізнес, чесна сплата податків. Цей баланс треба зберегти", — зауважив прем'єр.

За словами Гройсмана, цією справою "ніхто й ніколи не займався за всі роки незалежності".

"Тож завдання — навести порядок і захистити тих, хто створює нові робочі місця", — сказав прем’єр-міністр.

Він запропонував підприємцям до наступного засідання комісії окреслити випадки тиску на бізнес, аби можна було ухвалити конкретні рішення щодо подальших дій.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав законопроект №7275 про захист бізнесу від зловживань влади.

Уряд, який готував цю законодавчу норму, називав її засобом захисту бізнесу від "маски-шоу".

За словами голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрія Кожем'якіна, цей закон дозволить більш ефективно захистити права підприємців від тиску силовиків.

Читайте також