Перейти к основному содержанию

Допомога у розбудові бізнесу: від фундаменту до стріхи

вт, 07/31/2018 - 10:59

Компанія “Шаян” відома в Закарпатті завдяки найбільшій мережі магазинів-складів з продажу будматеріалів “Беркут”. Компанія приділяє особливу увагу навчанню своїх партнерів

Чи багато в Україні бізнесів з 30-річною історією? “Беркут” — саме такий. Його історія почалася у травні 1988 р. з маленького підприємства, яке робило ремонти. Зараз цей бізнес виріс до потужних гуртово-роздрібних супермаркетів. Мережа нараховує дев’ять філій в Ужгороді та інших містах Закарпаття. Доказом авторитету компанії на будівельному ринку є велика кількість підприємств-забудовників та приватних клієнтів, а також статус офіційного дистриб’ютора або представника найбільших європейських та українських виробників. “Беркут” добре знає, що саме потрібно закарпатським будівельникам. Завдяки цьому компанію вважають справжнім експертом у будматеріалах в регіоні.

Особливий акцент “Беркут” робить на розвитку бізнесу своїх партнерів. Зараз власна дилерська мережа компанії налічує 222 партнерських магазини по області. Крім цього, “Беркут” пропонує їм навчання персоналу. “Наша політика — це підтримка малих організацій. Ми пропонуємо додаткові послуги, такі як доставка, кредити, а також тренінги й майстер-класи в нашому навчальному центрі”, — зауважує Андрій Сугай, співвласник мережі “Беркут”.

Андрій Сугай, співзасновник та директор компанії “Шаян”
Довготривала освітня програма для гуртових партнерів 
Мета проекту: 
розвиток бізнесу магазинів-партнерів через інформування про нові будматеріали та навчання використанню програмного забезпечення для товарного і бухгалтерського обліку. 
Досягнення проекту: 
сотні людей, які поважають компанію “Беркут” як експерта та помічника в бізнесі. 
Умови успішної реалізації проекту: 
переконати партнерів переходити на інформаційні та енергоощадні технології XXI в. 
Внесок (інвестиції) компанії у проект: важко зробити точний розрахунок. Компанія робить внесок насамперед часом тренерів та експертів. 
Необхідність залучення подальших інвестицій (партнерів): 
компанія має інтерес до співпраці з фінансовими установами у сфері “теплих кредитів”; потрібен енергетичний аудит. Компанія відкрита до пропозицій по дистрибуції будівельних матеріалів та супутньої продукції в своїй мережі на Закарпатті, їй цікаві партнери, які мають програмні продукти для малого та середнього бізнесу.

30 36 2Навчальний центр не лише розповідає про інноваційні матеріали, наприклад для утеплення будинків, та їх застосування у будівництві — йдеться про ширший підхід. “Беркут” навчає партнерів основам сучасного підприємництва, в якому велику роль відіграють програмні продукти.

“Дуже багато партнерів для ведення бізнесу просто використовують зошит, як 100 років тому. Вони не використовують програми для обліку, оскільки не вміють ними користуватись або бояться, що до їхньої інформації хтось отримає доступ через інтернет. Але без цього вони не зможуть розвиватись і виживати”, — переконує пан Сугай. Тому компанія фокусується на “просвітництві” своїх партнерів саме в розрізі нових технологій.

 

Читайте також

Ключ до успішного бізнесу

пн, 03/22/2021 - 11:33
Переваги карток «Ключ до рахунку» для ФОП від ПриватБанку, про які варто пам’ятати

Як Meest перетворює коронавірусні виклики на інноваційні рішення: інтерв’ю Ростислава Кісіля

пн, 02/22/2021 - 16:45
Ми поговорили про те як пандемія прискорила розвиток логістичної галузі і які інноваційні рішення були представлені на ринку

Марина Харрісон: “Основні пріоритети для нас — різноманітність та інклюзивність”

пт, 12/04/2020 - 15:33
Віце-президентка з персоналу Carlsberg Ukraine Марина Харрісон — про шанси для молодих талантів, ДНК компанії та “Управління з турботою”.

Великий малий: відновлення економіки світ покладає на МСБ

чт, 10/29/2020 - 14:00
Попри руйнівні наслідки коронакризи малий та середній бізнес продовжує тримати економіку країн у всьому світі. Україна — не виключення

Код доступності: 5-7-9

пн, 10/26/2020 - 14:38
Запустивши програму доступного кредитування мікро- та малого бізнесу, влада зазнала критики і була змушена змінювати її формат.

Тримай кишеню ширше: де МСБ взяти кредит, якщо банки відмовили

пн, 10/26/2020 - 14:28
Рішення на будь-який смак пропонують фінансові компанії. В Україні бум небанківського кредитування бізнесу.