Перейти к основному содержанию

Через проблеми з «Укрспиртом» Україна майже вполовину скоротила «солодке» виробництво

пт, 07/26/2019 - 16:33

За січень-червень поточного року Україна скоротила виробництво кондитерських виробів майже на 23%.

Про це свідчать дані Держслужби статистики України, інформує БІЗНЕС з посиланням на сайт Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор».

Так, за перше півріччя виробництво кондитерських виробів склало 21,6 тис. т, що на 22,6% менше, порівняно з аналогічним періодом 2018 року. При цьому у червні було вироблено 2,2 тис. т кондитерських виробів із цукру, що на 47,3% менше, ніж попереднього місяця, і на 25,8% менше, ніж у червні 2018 року.

Нагадаємо, що у червні «Укрспирт» заявив про проблеми з відвантаженням спирту етилового через через неузгодженість окремих положень Податкового кодексу.

У зв`язку з цим Асоціація виробників кондитерської, харчоконцентратної, крохмалепатокової продукції та кави «Укркондпром» звернулася до уряду та до «Укрспирту» з вимогою негайно розблокувати відвантаження спирту підприємствам харчової галузі, оскільки через паралізує роботу десятка підприємств.

В Асоціації заявили, що через цю проблему було зупинено виробництво 30 тис. т кондитерської продукції. 

Читайте також

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.