Перейти к основному содержанию

bpm’online

пн, 07/01/2019 - 17:15

Унікальне для українського телекомринку рішення, що автоматизує всі етапи роботи з клієнтами й об’єднує їх в єдину IT-платформу

Компанія “Датагруп” 2016 р. обрала нову стратегію розвитку, що передбачала комплексну трансформацію та цифровізацію всіх ключових процесів для підвищення ефективності бізнесу. В рамках нової стратегії було впроваджено абсолютно інноваційну для України платформу bpm’online на базі продуктів Terrasoft, яка дозволяє автоматизувати й звести в єдину базу всі етапи роботи з клієнтами — від управління взаємодією з ними (CRM) до технічного супроводу продажів (NTS) та обслуговування (Service Desk).

“Зараз уся інформація про клієнта — процеси, аналітика й усе, що тільки може знадобитися на будь-якому рівні управління або взаємодії з клієнтом, знаходиться на єдиній платформі bpm’online. Відтепер обслуговування всіх корпоративних клієнтів компанії здійснюється в єдиній системі, що дозволяє синхронізувати дії різних департаментів. Проектна команда автоматизувала процеси обслуговування абонентів у межах роботи call-центрів, сервісу та технічного обслуговування. Завдяки цьому ми отримали істотне поліпшення клієнтського сервісу, і це вже відчули наші замовники”, — розповідає Марія Алєксєєнко, комерційний директор “Датагруп” і project manager.

За її словами, інтеграція платформи bpm’online й об’єднання розрізнених IT-систем компанії в єдину платформу дозволили створити унікальний інструмент для гнучкого планування та управління продажами, контро­лю тарифних планів й оплат.

Наприклад, CRM-система bpm’online дозволяє прогнозувати й управляти зростаючими потребами замовників, а також ефективно взаємодіяти з клієнтами — миттєво реагувати на їхні запити, аналізувати історію взаємодії, відстежувати “пульс продажів”, формувати індивідуальні пропозиції та завойовувати лояльність. Ба більше, завдяки роботі на єдиній платформі “Датагруп” вдалося автоматизувати продаж основних послуг, а саме інтернет-послуг та каналів передачі даних, що значно знизило трудовитрати.

У свою чергу, Service Desk дає можливість якісно управляти обслуговуванням абонентів, інцидентами і процесом їхнього вирішення. Технічна дирекція на етапі планування може точніше оцінити строк надання послуги, збільшити швидкість вирішення проблем по аварійних зверненнях. Також автоматизовано процес відпрацювання клієнтських запитів на підключення або перехід на новий тарифний план.

“Впровадження bpm’online допомогло нам не лише провести аудит і трансформацію внутрішніх бізнес-процесів, а й оптимізувати функціонал IT-систем компанії, об’єднавши їх в єдину інформаційну платформу. Ми адаптували програмне забезпечення під наші бізнес-завдання і в результаті отримали оптимальне рішення, яке спростило внутрішні й зовнішні процеси компанії. Реалізовуючи цей проект, ми також структурували бази даних у всіх інформаційних системах і впровадили інтеграційну шину, яка дозволила об’єднати всі інформаційні системи між собою, що дає нам змогу бути гнучкішими та впроваджувати інноваційні IT-продукти в найкоротші строки”, — зазначає Володимир Дубей, директор департаменту інформаційних систем компанії “Датагруп”.

Запуск bpm’online є одним із завершальних етапів глобальної трансформації компанії та курсу на діджиталізацію бізнес-процесів. У майбутньому в “Датагруп” планують надавати це рішення своїм клієнтам.

Читайте також

Ключ до успішного бізнесу

пн, 03/22/2021 - 11:33
Переваги карток «Ключ до рахунку» для ФОП від ПриватБанку, про які варто пам’ятати

Як Meest перетворює коронавірусні виклики на інноваційні рішення: інтерв’ю Ростислава Кісіля

пн, 02/22/2021 - 16:45
Ми поговорили про те як пандемія прискорила розвиток логістичної галузі і які інноваційні рішення були представлені на ринку

Марина Харрісон: “Основні пріоритети для нас — різноманітність та інклюзивність”

пт, 12/04/2020 - 15:33
Віце-президентка з персоналу Carlsberg Ukraine Марина Харрісон — про шанси для молодих талантів, ДНК компанії та “Управління з турботою”.

Великий малий: відновлення економіки світ покладає на МСБ

чт, 10/29/2020 - 14:00
Попри руйнівні наслідки коронакризи малий та середній бізнес продовжує тримати економіку країн у всьому світі. Україна — не виключення

Код доступності: 5-7-9

пн, 10/26/2020 - 14:38
Запустивши програму доступного кредитування мікро- та малого бізнесу, влада зазнала критики і була змушена змінювати її формат.

Тримай кишеню ширше: де МСБ взяти кредит, якщо банки відмовили

пн, 10/26/2020 - 14:28
Рішення на будь-який смак пропонують фінансові компанії. В Україні бум небанківського кредитування бізнесу.