Перейти к основному содержанию

Битва за ліцензію: SkyUp звинувачує суд у затягуванні справи

вт, 06/25/2019 - 16:53

<p>Адвокат позивачки, яка виграла у Баришівському районному суді справу про припинення ліцензії на здійснення авіаперевезень компанією SkyUp, заявив про відвід суддів.</p>

Про це у Facebook повідомив співвласник авіакомпанії SkyUp Олександр Альба за підсумком засідання апеляційного суду, яке відбулося сьогодні, 25 червня, інформує БІЗНЕС.

"Сьогодні відбулося засідання в апеляційному суді Києва, на яке — увага! — прийшов адвокат позивачки у справі проти SkyUp. Тієї, що не писала позову і не літала. Цей адвокат заявив про відвід судді, аби потягнути час", — написав Альба.

За його словами, заява, яку адвокат надав суду щодо його відводу, не справжня, адже особа, зазначена в якості сторони позивача, ніколи не писала позов, а також не літала рейсами SkyUp, і взагалі не має закордонного паспорта.

"За даним фактом було написано заяву в поліцію", — повідомив співвласник SkyUp.

Нагадаємо:

  • 18 травня 2018 року українська авіакомпанія SkyUp отримала право на здійснення польотів.
  • SkyUp анонсував запуск у червні 2019 року рейсів Київ-Одеса та Харків-Одеса. Компанія планує продавати квитки на внутрішні перевезення за ціною від 500 грн.
  • 25 травня Баришівський суд Київської області призупинив ліцензію на здійснення перельотів українській авіакомпанії SkyUp. За словами представників авіакомпанії, позов подала особа, яка навіть не була її клієнтом. SkyUp оскаржила рішення суду в апеляції, а в Кабміні доручили забезпечити діяльність української авіакомпанії.

Читайте також