Перейти к основному содержанию

BASF пропонує інноваційні фунгіциди для котролю за широким спектром хвороб

пн, 03/02/2020 - 14:23

Інноваційний фунгіцид “Адексар СЕ Плюс” застосовується на посівах ярої та озимої пшениці і ячменю.

Забезпечує контроль за іржею, борошнистою росою, піренофорозом, септоріозом листя та колоса, церкоспорельозом, гельмінтоспоріозом і ринхоспоріозом. Потужний і довготривалий захисний ефект проти широкого спектра хвороб обумовлений поєднанням інноваційних діючих речовин трьох різних хімічних класів. Серед додаткових переваг — підвищення стійкості посівів до стресових умов (посухи, високих температур, нестабільного температурного режиму), запобігання передчасному старінню та подовження періоду активної вегетації.

Для ефективного використання ресурсів, зважаю­чи на специфічні умови кожного окремого поля, діджитал-підрозділ компанії BASF xarvio пропонує інструмент диференційного внесення препаратів — платформу на основі продукту FIELD MANAGER. Суть рішення полягає у внесенні різного об’єму робочого розчину (а  от­же, і препарату) на різні за інтенсивністю розвитку біомаси ділянки поля. Метою його є досягнення високої економічної ефективності при збалансованому пестицидному навантаженні.

Українським аграріям вже цього року стануть доступні такі функції xarvio FIELD MANAGER, як аналіз погоди, що дозволяє порівнювати погодні параметри з середніми за останні 10 років; автоматичне визначення меж полів; візуалізація та аналітика карт врожайності, посіву, внесення добрив; інтеграція метеостанцій Arable у моделі управління, створення карт внесення добрив та регуляторів росту.

furman afa03Олег Фурманець, агроном-технолог ТОВ “Захід Агро Пром” (Рівненська обл.)

— Наше підприємство працює у двох зонах — чорноземній частині Кіровоградської області та піщаній зоні Полісся. Остання — традиційно волога через велику кількість опадів у сезон. Наприклад, навесні 2019 р. пшениця була взагалі підтоплена! У таких умовах надто важко стримувати розвиток захворювань. Крім того, у нас дуже строкаті поля. Тому для другої фунгіцидної обробки ми шукали потужний фунгіцид із довготривалим захисним ефектом проти широкого спектра хвороб. Саме таким є препарат “Адексар СЕ Плюс”. Незважаючи на складні умови внесення фунгіциду — підтоплені поля не дозволяли виконати обробку вчасно, препарат спрацював відмінно. Масового поширення грибних захворювань не спостерігалося до збору врожаю. Поле збереглось у чудовому стані.

Це і є показник високої ефективності препарату. Крім того, ціна на препарат дуже гнучка. Якщо немає екстраскладних умов, то можна зманеврувати та обрати меншу норму препарату, зекономивши таким чином.

Читайте також

Цифровізація проти корупції: Виклики для нового керівника Держгеокадастру

чт, 07/16/2020 - 11:55
Призначення Романа Лещенка головою Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру — вже друга заміна за часів перемоги “Слуг народу”.

Локальна помилка: висновок КШЕ щодо втрат України від локалізації може бути невірним

вт, 07/14/2020 - 14:25
Дослідження КШЕ щодо можливих втрат економіки через законо про локалізацію у машинобудуванні містить ряд помилок, узагальнень і спрощень.

АнтраЦИД: найбільша галузь ризикує згоріти дотла

чт, 07/09/2020 - 15:00
Вітчизняна вугільна галузь увійшла в черговий штопор. І цей “політ” може стати останнім для українських шахтарів.

Життя та гаманець: Економічні сценарії порятунку країн від COVID-19

вт, 07/07/2020 - 14:41
Ніхто не знає, які методи боротьби з пандемією та її економічним впливом є більш дієвими. Ця невизначеність нагадує військовий термін “туман війни”.

L’Oréal оголосила про нові цілі десятиріччя

чт, 07/02/2020 - 15:27
Компанія працюватиме у напрямку сталого розвитку та інклюзивності.

Синьо-зелені та як з ними боротись. Досвід Укргідроенерго

ср, 06/24/2020 - 11:20
З кожним роком водойми України та навіть Чорне море "зеленіють" все більше через масове використання фосфатних мийних засобів та мінеральних добрив.