Перейти к основному содержанию

Банк Кредит Дніпро вдосконалює банківські інструменти для аграріїв

пн, 03/02/2020 - 15:35

Агрокредитування є пріо­ритетним напрямом бізнес-стратегії банку. Банківські інструменти постійно вдосконалюються та підлаштовуються під потреби клієнта, тому щороку мають підвищений попит серед агровиробників.

Кредитна програма “Агрооборотка експрес” — це без­заставна кредитна лінія в сумі до 2 млн грн, яка надається аграріям на поповнення обігових коштів. Залучені кошти фермер може використати на фінансування витрат сільськогосподарського циклу: купівлю насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, ­паливно-мастильних матеріалів, на зарплати співробітникам, орендні платежі, що в період високого сезону дозволить господарству почуватися фінансово захищеним.

Завдяки застосуванню спрощеної методики аналізу бізнесу потенційного позичальника та мінімальному необхідному пакету документів строк прий­няття рішення складає лише два робочі дні. Відсот­кова ставка за кредитом — від 22% річних, комісійні за видачу — 1% суми кредитного ліміту, строк кредитування — до 18 місяців.

“Агрооборотка експрес” — простий та швидкий інструмент, що допомагає аграрію оптимально збалансувати фінансові потоки, підвищити рентабельність бізнесу і якнайкраще розкрити потенціал урожайності українських чорноземів.

mordach fa816Олександр Мордач, директор ТОВ “Агроплант” (с.Юрківка, Уманський р-н, Черкаська обл.)

— Наше агропідприємство працює на ринку з 2005 р., спеціалізується на рослинництві та тваринництві. Зокрема, вирощуємо зернові та технічні культури (озиму пшеницю, ячмінь, ріпак, соняшник, кукурудзу на зерно). ­З 2018 р. розвиваємо ягідництво — вирощуємо чорницю, ожину, лохину.

У напрямі тваринництва компанія займається розведенням качок (ТМ “Наша Качка”) та кролів (ТМ “Наш Кріль”) на екологічних кормах без додавання спеціальних хімічних добавок. Маємо кролеферму із відтворенням, вирощуванням, відгодівлею тварин, власне кормовиробництво з вирощуванням сировини (зернові культури, багаторічні трави), її переробкою, гранулюванням корму за збалансованістю раціону, забійний та переробний цехи, реалізацію готової продукції через власну торговельну мережу.

Наш перший досвід співробітництва з Банком Кредит Дніпро відбувся весною 2019 р., коли ми звернулися за кредитом на поповнення обігових коштів. Адже, зважаючи на галузеву та сезонну специфіку агробізнесу, для забезпечення безперервного циклу господарської діяльності, динамічного розвитку та модернізації бізнесу нам необхідне додаткове фінансування.

Банк запропонував скористатися продуктом “Агрооборотка експрес”. Розглянувши пропозицію, ми зрозуміли, що це дійсно швидкий та зручний інструмент для нових клієнтів.

Банк проаналізував мінімальний пакет документів, зокрема, інформацію щодо фінансових оборотів нашої компанії в інших банках, та протягом двох днів ухвалив позитивне рішення щодо надання нам кредиту в сумі 1 млн грн на 10 місяців. Кошти ми використали для фінансування нагальних бізнес-потреб у розпал сезону: придбання добрив, дизпалива, будматеріалів.

Термін кредиту спливає у березні поточного року, проте ми маємо змогу і плануємо погасити його достроково. Ба більше, компанія вже отримала попередню згоду банку на наступне кредитування, адже попереду новий бізнес-сезон, що потребує ретельної підготовки.

Окремо хотілося б відзначити професійну експертизу з боку менеджерів Банку Кредит ­Дніпро, досконале розуміння ними специфіки агробізнесу, готовність надати швидкі рішення та продуктові пропозиції, що максимально адаптовані під наші потреби і сезонність бізнесу.

Читайте також

Цифровізація проти корупції: Виклики для нового керівника Держгеокадастру

чт, 07/16/2020 - 11:55
Призначення Романа Лещенка головою Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру — вже друга заміна за часів перемоги “Слуг народу”.

Локальна помилка: висновок КШЕ щодо втрат України від локалізації може бути невірним

вт, 07/14/2020 - 14:25
Дослідження КШЕ щодо можливих втрат економіки через законо про локалізацію у машинобудуванні містить ряд помилок, узагальнень і спрощень.

АнтраЦИД: найбільша галузь ризикує згоріти дотла

чт, 07/09/2020 - 15:00
Вітчизняна вугільна галузь увійшла в черговий штопор. І цей “політ” може стати останнім для українських шахтарів.

Життя та гаманець: Економічні сценарії порятунку країн від COVID-19

вт, 07/07/2020 - 14:41
Ніхто не знає, які методи боротьби з пандемією та її економічним впливом є більш дієвими. Ця невизначеність нагадує військовий термін “туман війни”.

L’Oréal оголосила про нові цілі десятиріччя

чт, 07/02/2020 - 15:27
Компанія працюватиме у напрямку сталого розвитку та інклюзивності.

Синьо-зелені та як з ними боротись. Досвід Укргідроенерго

ср, 06/24/2020 - 11:20
З кожним роком водойми України та навіть Чорне море "зеленіють" все більше через масове використання фосфатних мийних засобів та мінеральних добрив.