Перейти к основному содержанию

ASA запустила платформу для юридичної підтримки малого та середнього бізнесу на карантині

вт, 04/28/2020 - 10:40

На ній можна знайти відповіді на найпопулярніші питання та безкоштовні шаблони основних юридичних документів

Команда юристів юридичної фірми ASA створила платформу з відповідями на найпопулярніші питання, які виникають під час карантину у малого та середнього бізнесу. Про це компанія розповіла у коментарі журналу БІЗНЕС.

На цій платформі власники та управлінці бізнесів знайдуть розгорнуті консультації з низки «гарячих» питань, які виникають щодня під час карантину та дистанційної роботи. Тут також розміщені шаблони основних документів, які поділені на розділи: трудові, договірні відносини, податки, довідки ТПП, суди тощо.

Якщо користувач не знайде необхідної відповіді щодо діяльності свого бізнесу на час запроваджених карантинних заходів, він може залишити питання на платформі та отримати відповідь від правників — свого роду готові рішення, які допоможуть вирішити проблему ще на етапі її виникнення.

«Наприклад, вам потрібно юридично закріпити відносини з орендатором. Вам надають консультацію щодо того, що потрібно зробити, а у відповідному розділі сервісу можна знайти  інструменти як це зробити. І ви вже захищені», — повідомляють у компанії.

Наразі, на платформі усі документи є у вільному доступі, інформація буде оновлюватися у відповідності до змін законодавства та питань, які будуть надходити від підприємців.

«Ми не медики, які щодня рятують життя, не вчені, які працюють над розробкою вакцини. Ми юристи, які розбираються у нових проблемах, що виникли у зв’язку з введенням карантину по усьому світу, і ми можемо допомогти. Ця платформа – внесок у подолання бізнес-кризи», — говорить СЕО компанії Оксана Дорошенко.

У компанії говорять, що ідея створення такої платформи народилася, коли юристи команди здійснювали правову підтримку бізнесу на початку карантину та паралельно надавали розгорнуті відповіді на гарячий лінії Спілки українських підприємців. На її створення пішло кілька тижнів. А готові юридичні рецепти, що розміщені на платформі, допоможуть бізнесу після карантину і вбережуть від можливості бути втягнутим у судові процеси, адже  відповіді на спірні питання є вже сьогодні.

Платформу можна знайти за посиланням: https://asalfg.com/lawyer-home

 

Нагадаємо, команда журналу «БІЗНЕС» запустила комунікаційну платформу «БІЗНЕС-АНТИВІРУС» #БІЗНЕС_АНТИВІРУС для взаємодії бізнесу, влади та всіх українців, насамперед тих, кого вже торкнулася епідемія Covid-19. Мета платформи – врятувати життя людей, допомогти взаємодії бізнесу, благодійників, органів влади, волонтерів та потерпілих, щоб разом подолати епідемію коронавірусу в Україні.

Телеграм-канал БІЗНЕС-АНТИВІРУС — https://t.me/business_covid19

Читайте також

Після найістотнішого падіння з 2015 року, економіка єврозони увійшла в рецесію

пт, 08/14/2020 - 18:40
Економіка 19 країн єврозони в другому кварталі 2020 року впала на 12,1% в поквартальному вираженні.

Заміська нерухомість за півріччя зросла в цінах на 7%

пт, 08/14/2020 - 18:10
Згідно з прогнозом компанії, темпи введення нового житла можуть зрости до 15%

Компаніям Коломойського у США затвердили видачу кредитів для полегшення наслідків карантину

пт, 08/14/2020 - 17:40
П’ятьом американським компаніям, які належать Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову, затвердили кредитування на суму у $13,3 млн.

Товарообіг України у січні-липні 2020 року склав $55,48 млрд

пт, 08/14/2020 - 16:55
​​​​​​​За січень — липень 2020 року в Україну імпортували товарів на понад $28,8 млрд. У порівнянні з аналогічним періодом 2019 р. цьогорічний показник імпорту зменшився на $4,2 млрд або на 13%.

Підвищення «мінімалки» збільшить надходження ПДФО на 1,2 млрд грн та ЄСВ на 1,7 млрд грн — Мінфін

пт, 08/14/2020 - 16:33
У цьому році завдяки збільшенню мінімальної заробітної плати близько 1,7 млрд грн додатково отримає Пенсійний фонд і ще 1,2 млрд грн ПДФО розподіляться між місцевими бюджетами і держбюджетом.

Обсяг експорту Укроборонпрому за I півріччя склав майже $145 млн

пт, 08/14/2020 - 16:01
Основний обсяг поставок держконцерну — це обладнання і складові до техніки ВМС у КНР.