Перейти к основному содержанию

Анатолій Юркевич: Мене рейдерить київський ФК «Арсенал»

пт, 01/11/2019 - 18:21

В ніч з 7 на 8 січня 2018 року було здійснено напад на місце роботи Академії ФК "Шахтар" в селі Щасливому, яка працює на площах, орендованих столичним футбольним клубом "Арсенал" у бізнесмена Анатолія Юркевича. Про це повідомив сам підприємець у своії сторінці в Facebook. Початок навчального семестру 14 січня знаходиться під загрозою.

 

Співробітники Охоронної групи "Київ-Центр" (код ЄДРПОУ 41779408), погрожуючи пістолетом, відібрали ключі у адміністратора готелю GreLive, змусивши мешканців і співробітників покинути готель та ресторан Anise. Поліція Борисполя не змогла змусити нападників лишити приміщення. Нападу було піддане майно ТОВ «Акко-груп» (готель GreLive і ресторан Anise), ТОВ «ЛЕНДІНВЕСТ 3000» і ТОВ «АГРОЛЕНДІНВЕСТ» (3,6446 га для розміщення трьох футбольних полів). 

У грудні 2018 року співвласником і віце-президентом ТОВ ФК "Арсенал-Київ" став Денис Валерійович Потапенко, беніфіціар ТОВ Охоронна група «Київ-Центр».

Станом на початок січня 2019 року, ТОВ ФК «Арсенал-Київ», накопичив заборгованість за проживання і харчування співробітників і учнів Академії ФК «Шахтар», а також за оренду землі під три футбольних поля, в сумі більше 2,5 млн грн. перед ТОВ «Акко-груп».

Захоплення відбулось в інтересах ТОВ «Стар Реалті». Ця структура уклала два договори оренди з ПАТ «Ощадбанк», що тримав майно Юркевича у заставі (конфлікт навколо ТРЦ "Магелан").

Напередодні Денис Потапенко оголосив, що ТОВ ФК «Арсенал-Київ» планує залучити іноземного інвестора і тому має бажання спочатку орендувати, а потім і придбати майно Юркевича.

"У відповідь нами було запропоновано викупити борги, майно і земельні ділянки та продовжити розвиток клубу самостійно. Але вартість активів виявилася «непідйомною» для ФК «Арсенал» <...> ТОВ «Акко груп» двічі зверталося до керівництва ФК «Шахтар» з проханням зустрітися і обговорити ситуацію, що склалася. Але не отримало відповідей" - заявляє Юркевич.

Постачальник комунальних послуг ТОВ «Сітістейтсервіс» припинив постачання електрики, води і планує припинити поставку опалення та ГВП для гостініці і ресторану.

ТОВ «Акко груп» звернулося до суду з позовом про визнання договору, укладеного між ПАТ «Сбербанк» і ТОВ «Стар Реалті», в частині площ, орендованих ТОВ «Акко груп», недійсним.

ТОВ «ЛЕНДІНВЕСТ 3000» і ТОВ «АГРОЛЕНДІНВЕСТ» направили листи про розірвання договорів оренди землі з "Арсеналом" в односторонньому порядку в зв'язку з 2-хрічною заборгованістю по оплаті. 

Изображение удалено.

Структура зв'язків Дениса Потапенко

Изображение удалено.

Структура зв'язків ТОВ «Акко груп»

Читайте також

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.