Перейти к основному содержанию

Amazon збирається будувати технопарк в Україні

вт, 07/09/2019 - 15:01

У жовтні поточного року компанія Amazon може почати будівництво в Енергодарі індустріального парку.

Про це повідомив губернатор Запорізької області Костянтин Бриль на своїй сторінці у Facebook, інформує БІЗНЕС.

Будівництво технопарку заплановано на ділянці площею понад 100 га в промзоні – по дорозі на атомну станцію. "Нині ми маємо позитивні висновки, щодо створення в Енергодарі надсучасного дата-центру. Хочу підкреслити, що інвестори беруть на себе всі витрати, пов’язані з будівництвом проекту, а в самому будівництві будуть застосовуватись здебільшого матеріали українського виробництва", – написав Бриль.

Індустріальний парк включатиме 18 будівель: дата-центр (сховище даних), адміністративний ценр, рендер, агрокомплекс і вертолітний майданчик. Його будуватимуть  матеріалів українських виробників.

В Енергодарі компанія Amazon працюватиме через свого представника – "Дайналайн Констракшн".

Проєкт планується реалізувати у п'ять етапів. Перший етап буде розпочато вже в жовтні, і вже до кінця поточного року запланована здача першої черги. Загальний обсяг прямих інвестицій складе 11,2 млрд грн. 

Очікується, що технопарк дозволить створити близько 2 тис. легальних і високооплачуваних робочих місць. При цьому надходження податків від діяльності підприємства складе понад 1 млрд грн на рік.

 

Нагадаємо:

  • Наприкінці червня міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з керівництвом Поштової служби США висловив намір привести Amazon в Україну.
  • У найближчій перспективі у Львівській області можуть побудувати шість індустріальних парків.

  • Реєстр індустріальних (промислових) парків України нараховує 39 об`єктів – 9 з них зареєстровано у 2018 році, 13 – у 2017-му. Керуючі компанії визначені у 16 парках, у 5 залучені учасники.

 

Читайте також: Інноваційні парки: досвід України та світу

Читайте також

Silvaco купує компанію що розробляє рішення в сфері автоматизації проектування інтегральних мікросхем POLYTEDA CLOUD

вс, 01/24/2021 - 12:34
Придбання розширює можливості компанії по швидкій фізичній перевірці конструкцій ІС перед створенням і виробництвом масок.

SpaceX вивела на орбіту 1000 супутників для запуску системи глобального інтернету

чт, 01/21/2021 - 09:17
Важка ракета-носій Falcon 9 в середу, 20 січня, успішно вивела на низьку навколоземну орбіту нову партію з 60 міні-супутників, призначених для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Придбана Сазоновим та Ігнатюком КУА "Автоальянс-XXI сторіччя" під новою назвою SI Capital запускає перші фонди для інвестицій в агро

ср, 01/20/2021 - 09:54
Засновник і екс-власник інвестгрупи "Сократ" Роман Сазонов і співвласник агробізнесу "ІДЕК-Груп" Юрій Ігнатюк завершили операцію з купівлі у Анатолія і Катерини Отченаша та інших акціонерів ПрАТ "Компанія з управління активами (КУА)" Автоальянс-XXI сторіччя "і запускають два інвестиційних фонди для інвестицій - в агрокомпанії і сільгосп змелю.

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50
Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

Оформити відправлення за 30 секунд: Meest запустив чатботи у Viber та Telegram

вт, 01/19/2021 - 17:59
Створювати, оплачувати та відстежувати посилки тепер можна у популярних месенджерах

Ізраїльська компанія почала випускати батареї для електрокарів, що заряджаються за 5 хвилин

вт, 01/19/2021 - 16:54
Ізраїльська компанія StoreDot вперше почала виробляти акумулятори, здатні повністю заряджатися за 5 хвилин, повідомляє The Guardian. Такі батареї істотно прискорять і без того зростаючу популярність електромобілів.