Попередження
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 780
Понеділок, 11 грудня 2017 08:30

З глобальним баченням

Кращий міжнародний досвід

Інтернаціоналізація бізнесу й економіки при всіх перевагах несе і певні труднощі. Фахівці кажуть, що компаніям треба вміти діяти в світовому масштабі так, як ніби світ являє собою один великий ринок.

І разом з тим працювати в місцевих умовах так, як ніби світ — це велика кількість окремих і слабко пов’язаних між собою ринків. Управління людськими ресурсами в міжнародному бізнесі означає урахування відмінностей національних і організаційних культур.

p 20 1Міжнародні компанії намагаються не допускати помилок, враховуючи в своїй роботі на кожному ринку відмінності в культурі, системі цінностей, стилі управління і світогляді.

Ефективна кадрова політика в міжнародній компанії ґрунтується на зіставленні факторів, що забезпечують досягнення стратегічних бізнес-цілей організації і задоволення потреб персоналу.

Деякі компанії дозволяють своїм відділам управління людськими ресурсами виконувати роль провайдера, аудитора, новатора. Так робота з людськими ресурсами впливає на конкретні цілі компанії — продуктивність, якість трудового життя, конкурентні переваги та ін.

Міжнародні компанії, що працюють в Україні, впроваджують ефективні практики в галузі управління людськими ресурсами, в тому числі пропонуючи різні програми для молодих фахівців.

Майже всі компанії зі списку проводять програми стажування та пропонують студентам можливості розвитку в міжнародному бізнесі.

Така стратегія виправдана, бо саме молоді люди амбіційні, цілеспрямовані, готові до змін, прагнуть досягти успіху та докладають для цього максимум зусиль.

Дополнительная информация

  • Номер: Бизнес №49-50 от 11.12.2017
Прочитано 949 раз
Другие материалы в этой категории: « “Кадрові” технології Універсальний солдат »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.