Понеділок, 11 грудня 2017 08:27

“Кадрові” технології

Інноваціï в HR

Цифрова трансформація бізнесу набирає обертів та все більше охоплює навіть досить далекі від IT компанії. Ті, хто першим знайде найкращі способи використання нових технологій, зможуть дедалі краще конкурувати не лише на локальних, а й на глобальних ринках.

Ця тенденція впливає і на сферу управління персоналом. Інноваційні рішення у HR-політиці допомагають не лише “оцифрувати” бізнес-процеси, але й ефективніше використовувати людський ресурс та підготуватися до неминучої появи абсолютно нових професій і компетенцій.

p 24Традиційно першими сучасні підходи до роботи з персоналом в Україні впровад­жують міжнародні компанії. Вони фокусуються на створенні методів цифрового управління, крос-функціональних платформ для внутрішньої комунікації та гнучкої організаційної структури.

Це дозволяє оперативно реагувати на зміни та адаптуватися до нових реалій, витрачаючи мінімум ресурсів. Іноді HR-фахівці адмініструють внутрішні соціальні мережі для більш тісного спілкування з командою, як це прийнято у компанії “Vodafone Україна”.

Другий інноваційний тренд — це створення якомога комфортніших та привабливіших умов для співробітників. Це обумовлено великою конкуренцією за таланти та дефіцитом кваліфікованих кадрів.

Підвищується цінність людського активу, від якого прямо залежить успіх компанії. При цьому стабільності та фінансової мотивації вже недостатньо. Тому провідні HR-стратегії базуються на програмах розвитку, кар’єрного та особистісного зростання, а також гнучких підходах до організації робочого процесу.

У якості прикладу реалізації такого підходу до управління кадрами можна назвати компанію Luxoft, одного з найбільших в Україні ІТ-роботодавців, що реалізує політику внутрішнього вертикального росту та горизонтального переміщення.

Дополнительная информация

  • Номер: Бизнес №49-50 от 11.12.2017
Прочитано 665 раз
Другие материалы в этой категории: « Мисливці за талантами З глобальним баченням »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.