Володимир Чеповий
спільно інвестувати
 
Володимир Полевий
захистити свій бізнес
 
Юрій Гусєв
розповісти про свій бізнес
 
Світлана Власова
розвивати свій бізнес
 
Олексій Чуєв
включитися у бізнес-події
Понеділок, 11 грудня 2017 08:26

Мисливці за талантами

Краща стратегія на ринку HR

Переможці у цій номінації представляють компанії від виробників ліків до банків. Усі вони відзначились у сфері HR найефективнішими рішеннями щодо залучення та утримання талантів у 2017 р. Слід відзначити також присутність серед претендентів одразу трьох провідних мобільних операторів.

Кожному із них є чим похвалитися. Наприклад, за роки роботи в компанії lifecell сформувався резерв фахівців високої кваліфікації, що мають унікальні знання й навички та готові ділитися ними з іншими працівниками.

p 24 1Тому в компанії створено Програму розвитку внутрішніх тренерів, яка дозволяє передавати досвід експертів компанії працівникам, котрі цього потребують.

Внутрішніми тренерами розроблено низку програм для розвитку нетехнічних навичок, наприклад “Співбесіда за компетенціями”, “Ефективна нарада”, “Особиста ефективність”, “Управління проектами”, “Економіка підприємства та основи податкового планування”, “Навички презентації” тощо.

Компанії з іноземними інвестиціями чималу увагу приділяють комплексному розвитку персоналу. “Ми вітаємо і підтримуємо всебічний розвиток наших співробітників як у професійному, так і в особистому відношенні.

Постійної зацікавленості та задоволення від своєї роботи можливо досягти лише завдяки поєднанню інтелектуального й емоційного, особистого й суспільного”, — запевняють у компанії “Нестле Україна” і зазначають, що лише співробітники, заохочені до постійного вдосконалення результатів власної праці, найкраще задовольняють потреби та інтереси споживача.

У фармацевтичній компанії “Артеріум” діє Корпоративний університет для підвищення професійного рівня співробітників. Корпоративні тренери регулярно проводять навчальні заходи для тих, хто прагне розвиватися і професійно зростати.

Таким чином компанія надає можливість будувати кар’єру. “Ми розуміємо, що найважливіший та найцінніший ресурс — це люди, тому підтримуємо і розвиваємо таланти співробітників”, — пояснюють у HR-департаменті компанії.

Дополнительная информация

  • Номер: Бизнес №49-50 от 11.12.2017
Прочитано 617 раз
Другие материалы в этой категории: « Перевірено часом “Кадрові” технології »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.