Володимир Чеповий
спільно інвестувати
 
Володимир Полевий
захистити свій бізнес
 
Юрій Гусєв
розповісти про свій бізнес
 
Світлана Власова
розвивати свій бізнес
 
Олексій Чуєв
включитися у бізнес-події
Понеділок, 11 грудня 2017 08:18

Знакові люди

Ротація року в HR

У цій номінації ми обирали не компанії, а конкретних фахівців, призначення/звільнення/перехід яких став знаковим для ринку HR.

Найпомітнішими ротаціями на ринку HR наші експерти та читачі назвали перехід Наталії Горбенко з lifecell в Luxoft та призначення колишнього голови Національного агентства з питань державної служби Дениса Бродського віце-президентом з міжнародних відносин зі співробітниками компанії “Миратех”.

“Світ змінюється. Робить він це швидко. До лав IT приходить нове покоління, і скоро все буде відбуватися ще швидше. Слід бути готовими до змін, різнобічними, знати, що залишити, а від чого відмовитися за непотрібністю.

p 36Для того щоб стати хорошим HR-менеджером, не треба ходити на курси з HR. Краще приділити увагу курсам з маркетингу, логіки, фінансам, переконанню.

Ера, коли HR-менеджеру було досить тільки його прямих компетенцій, минає.

Зараз, для того щоб залучити розробників і утримати їх в компанії, потрібно набагато більше навичок”, —  заявив Денис Бродський на одному зі своїх відкритих виступів.

Незважаючи на те що у рейтингу ми не розглядали державний сектор, експерти часто відзначали Олену Дрощенко, яка покинула посаду заступника генерального директора з персоналу “Укрпошти”, аби сконцентруватися на розвитку нового проекту.

Впродовж короткого періоду їй вдалося сформувати антикризову команду, щоб реанімувати найбільшого поштового оператора, осучаснити імідж поштової сфери, перетворивши “ікону стилю” листоношу Пєчкіна часів соціалізму на сервісну службу, та примусити усміхатися всіх своїх працівників у всіх 11,5 тис. відділеннях.

“Це найшвидший серед великих держпідприємств проект перетворення у публічне товариство. Вдячний Олені як досвідченому кризовому менеджеру.

Вона змінила напрямок роботи із персоналом: покращується якість обслуговування, впроваджуються нові стандарти роботи працівників”, — зазначив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Дополнительная информация

  • Номер: Бизнес №49-50 от 11.12.2017
Прочитано 304 раз
Другие материалы в этой категории: « Комфортно працювати Зіркові мотиватори »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии
NOT ROOT---counter < 0 ---not Root, not-buy, counter fail---9---0

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.