Попередження
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 780
Понеділок, 11 грудня 2017 08:17

Комфортно працювати

Вибір редакції БІЗНЕСу

Редакція БІЗНЕСу запропонувала своїм читачам протягом двох тижнів визначити компанії, в яких вони хотіли б працювати. Примітно, що лідерами цієї номінації стали технологічні компанії, міжнародні компанії FMCG-сегмента та рітейлери.

Але якщо з першими все прогнозовано — масовий вихід покоління Y на ринок праці, то присутність рітейлерів в списку бажаних місць для роботи стала локальною специфікою.

p 36 1Хоча і очікуваною. Міжнародні мережевики зараз вигідно вирізняються на ринку праці не тільки більш цікавими фінансовими умовами (це вагомий аргумент для країни з низькими зарплатами), але й високим рівнем корпоративної культури.

Водночас цьому сприяє і чисто українська специфіка, адже в промисловості рідко переймаються питанням плинності персоналу, оскільки великі заводи зазвичай є містоутворюючими підприємствами.

Рітейлори ж працюють на дуже висококонкурентному ринку і постійно перебувають у пошуку умов, які підштовхуватимуть співробітників до пошуку інновацій, забезпечуючи розвиток компанії, підвищуючи задоволеність клієнтів, а також змушуватимуть їх працювати ще старанніше.

Цікаво, що рейтинг вибору читачів (голосування на сайті) багато в чому корелює з висновками наших експертів.

Дополнительная информация

  • Номер: Бизнес №49-50 от 11.12.2017
Прочитано 370 раз
Другие материалы в этой категории: « Топ-50: провідні юридичні фірми Украни Знакові люди »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.