10 успішних стратегій залучення інвестицій

Стратегії
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Співінвестори проекту БІЗНЕС 100 спільно з командою Київського міжнародного економічного форуму в рамках програми “Білі” починають і виграють! Залучимо інвестиції в Україну разом!” 12 вересня 2018 року провели Бізнес-форум “10 успішних стратегій залучення інвестицій”

Бізнес-форум — став ефективною платформою, де власники національних компаній-лідерів поділились досвідом реалізованих проектів інвестування в малий та середній бізнес, визначили пріоритетні стратегічні напрямки для залучення міжнародних інвестицій та майбутньої співпраці за міжнародними стандартами прозорості.

Мета заходу — продемонструвати важливу роль великого бізнесу в стимулюванні зростання економіки завдяки підтримці малого та середнього бізнесу, сформувати нову генерацію українських підприємців з європейською ідеологією, створити позитивну репутацію компаній та України для залучення міжнародних інвестицій.

Спікерами Форуму виступили власники та топ-менеджери провідних компаній та фінансових установ України:

Віталій Антонов, засновник холдингу OKKO Group;

Василь Хмельницький, засновник інвестиційної групи UFuture;

Сергій Тігіпко, засновник TAS Group;

Віталій Ільченко, засновник групи компаній UKRAVIT;

Віктор Іванчик, засновник та генеральний директор агропромхолдингу “Астарта-Київ”;

Сергій Позняк, засновник FGK Financial Group;

Олена Кошарна, засновник і головний виконавчий директор Horizon Capital;

Юрій Кривошея, президент ПрАТ “УКСТ “Торонто-Київ”;

Ігор Ліскі, президент компанії “Ефективні Інвестиції”;

Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку;

Кирило Шевченко, голова правління Укргазбанку;

Олег Лиховид, голова наглядової ради КУА “Національний резерв”.

В рамках бізнес-форуму відбулося дві панельні дискусії: “Дієві інструменти великого бізнесу для розвитку внутрішніх інвестицій”, модератором якої виступить Олексій Долгих, керуючий партнер компанії Boyden Global Executive Search, та “Бізнес як амбасадор для міжнародних інвесторів”, яку проводитиме Андрій Булах, керуючий партнер компанії Deloitte в Україні.

Учасники Бізнес-форуму мали можливість відверто обговорити практичні кейси великого бізнесу, спрямовані на підтримку малого та середнього підприємництва в Україні.

Просто декларувати чи навчати — не метод організаторів та учасників конференції. Наш ресурс — реальні дії через спільні проекти учасників БІЗНЕС 100 в Україні та за її межами.