Мисливці за талантами

Business HReformation 2017
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Краща стратегія на ринку HR

Переможці у цій номінації представляють компанії від виробників ліків до банків. Усі вони відзначились у сфері HR найефективнішими рішеннями щодо залучення та утримання талантів у 2017 р. Слід відзначити також присутність серед претендентів одразу трьох провідних мобільних операторів.

Кожному із них є чим похвалитися. Наприклад, за роки роботи в компанії lifecell сформувався резерв фахівців високої кваліфікації, що мають унікальні знання й навички та готові ділитися ними з іншими працівниками.

p 24 1Тому в компанії створено Програму розвитку внутрішніх тренерів, яка дозволяє передавати досвід експертів компанії працівникам, котрі цього потребують.

Внутрішніми тренерами розроблено низку програм для розвитку нетехнічних навичок, наприклад “Співбесіда за компетенціями”, “Ефективна нарада”, “Особиста ефективність”, “Управління проектами”, “Економіка підприємства та основи податкового планування”, “Навички презентації” тощо.

Компанії з іноземними інвестиціями чималу увагу приділяють комплексному розвитку персоналу. “Ми вітаємо і підтримуємо всебічний розвиток наших співробітників як у професійному, так і в особистому відношенні.

Постійної зацікавленості та задоволення від своєї роботи можливо досягти лише завдяки поєднанню інтелектуального й емоційного, особистого й суспільного”, — запевняють у компанії “Нестле Україна” і зазначають, що лише співробітники, заохочені до постійного вдосконалення результатів власної праці, найкраще задовольняють потреби та інтереси споживача.

У фармацевтичній компанії “Артеріум” діє Корпоративний університет для підвищення професійного рівня співробітників. Корпоративні тренери регулярно проводять навчальні заходи для тих, хто прагне розвиватися і професійно зростати.

Таким чином компанія надає можливість будувати кар’єру. “Ми розуміємо, що найважливіший та найцінніший ресурс — це люди, тому підтримуємо і розвиваємо таланти співробітників”, — пояснюють у HR-департаменті компанії.