Перевірено часом

Business HReformation 2017
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Стабільний розвиток

Стратегія, що перевірена часом та кризою, характерізує компанії, що найвправніші в управлінні кадровим потенціалом в нестабільному сере­довищі.

Група Метінвест — саме з таких, оскільки ні зміни ринку, ні економічна ситуація не вплинули на розвиток HR-інициатив та утримання талантів.

p 32Працевлаштування в аудиторській компанії EY є одним із найкращих варіантів початку кар’єри, навіть якщо навчання ще не завершене. Отже, “фішка” компанії — можливість поєднувати навчання в університеті з роботою.

“Стандартний робочий тиждень передбачає 40 годин. Але залежно від спеціалізації та бізнес-завдань відділу наші стажери можуть працювати 20 чи 30 годин на тиждень, що надає можливість поєднувати навчання та роботу”, — зазначають у компанії. Такий підхід дозволяє залучати найбільш талановиту студентську молодь.

“ОТП Банк” є одним із найбільших банків з іноземним капіталом та відомий особливим ставленням до персоналу. Це стосується не лише зарплат, але й забезпечення комфортних умов роботи.

Наприклад, відділення банку оснащені міні-кухнями, де можна спокійно й комфортно перекусити, а не їсти на робочому місці. Є компанії, які постійно запроваджують щось новеньке і тестують сучасні технології: випробовують штучний інтелект у роботі з персоналом, проводять попередні інтерв’ю віч-на-віч з комп’ютером тощо.