Зіркові мотиватори

Business HReformation 2017
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Сильний топ-менеджмент — Dream Team

Харизматичний топ-менеджмент — важлива складова бізнесового успіху компанії. І часто саме від команди управлінців залежить бажання з нею працювати та розвиватись.

У цій номінації зібрано організації, які очолюють справжні “зірки”. Лідер з виробництва соняшникової олії в Україні та світі “Кернел” та провідний мобільний оператор Vodafone посіли перші місця у цій номінації.

p 33Державний Ощадбанк вже кілька років очолює відомий банкір Андрій Пишний, який зібрав навколо себе справжній “дрім-тім”. Подібні підходи менеджмент намагається екстраполювати і на увесь персонал фінустанови.

“Стратегія Ощадбанку в сфері управління персоналом ґрунтується на принципах довгострокової співпраці, взаємоповаги та постійного розвитку. Тому підбір висококваліфікованого та професійного персоналу — наш пріоритет”, — запевняють в банку.

Звичайно, у цій номінації чимало компаній з іноземним капіталом, які очолюють відомі іноземні топ-менеджери. Яскравий приклад — ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”. Міжнародна компанія — це прогресивні підходи та можливість самореалізації у масштабах усієї групи!

Так, компанія забезпечує своїх працівників стабільною заробітною платою, безпечними робочими місцями, добровільним медичним страхуванням, а також можливістю повноцінного та комфортного відпочинку та оздоровлення.

На підприємстві стверджують, що воно є лідером щодо рівня середньомісячної заробітної плати серед компаній гірничо-металургійної галузі України.