Середа, 27 лютого 2019 12:36

БІЗНЕС Леді: Номінація "Берегиня традицій"

Ярослава З. Джонсон, президент та головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund

Пані Джонсон народилася в Україні й разом з сім’єю емігрувала до США в дитинстві. Вона закінчила коледж Гучера та юридичний факультет Університету Вісконсіну, де була редактором юридичного огляду та захистила докторську дисертацію 1977 р. Практикувала корпоративне право у кількох юридичних фірмах у Чикаго.

Вона є однією із засновників та колишньою головою Американсько-Української ради з питань бізнесу, яка виступила організатором першого візиту Президента України до США 1991 р. 1992 р. вона організувала першу конференцію з питань торгівлі “Україна — США” для американських компаній.

1994 р. колишній президент США Білл Клінтон призначив пані Джонсон до ради директорів Western NIS Enterprise Fund.

У серпні 2016 р. Президент України Петро Порошенко удостоїв Ярославу З. Джонсон пам’ятної медалі з нагоди 25-ї річниці незалежності України на знак визнання її внеску в Україну за останні 23 роки. Пані Джонсон говорить, що Україна дуже змінилася за останні декілька років, ставши інвестиційно привабливою країною. “Україна є в американських медіа щодня. Століттями люди питали: “Where is Ukraine?”. А тепер усі знають, де вона є, і розуміють, які проблеми вона зараз має, — зауважує пані Джонсон. — Перші 20 років Україна наче товклася на місці, але останні чотири, після Революції гідності, цивільний сектор було розбудовано, молоді люди стали більше прив’язані до глобального світу”.

Прочитано 57 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.