П'ятниця, 01 березня 2019 11:32

Wonder Woman: Обрано 50 найуспішніших жінок України

Світ бізнесу все ще лишається переважно чоловічим. Проте жінки все активніше доводять, що нічим не поступаються чоловікам у бажанні та спроможності будувати корпоративну кар’єру чи власну справу. За це їх і відзначаємо

Кого ви уявляєте, коли згадуєте про сильну та успішну жінку? Маргарет Тетчер? Опру Вінфрі? Джой Мангано, про яку зняли фільм “Джой”?

Зараз ми бачимо з телеекранів, читаємо про сильних, успішних і гарних жінок. Встигнути все — образ сучасної жінки в бізнесі. Сучасна бізнесвумен (читайте — вандер вуман) поєднує в собі успіх у кар’єрі, красу, розум й особисте щастя. Це вже не список антонімів, а цілком успішно поєднані у жінках поняття. І недарма ми згадали про Чудо-жінку.

Під час Другої світової війни Вільям Молтон Марстон зрозумів, що ранні персонажі коміксів переважно були чоловіками. Марстон відчував, що було місце для сильного жіночого персонажа, що діє в рівній мірі як герой і як зразок для наслідування (особливо для фанатів-жінок). Натхненний досягненнями своєї дружини, він створив одного з флагманських персонажів коміксів DC і його першу супергероїню, Чудо-Жінку. Вона має безліч здібностей: вона безсмертна, здатна розвивати величезну швидкість, розуміє мову тварин і володіє магічним мечем та Ласо істини.

Леді нашого журналу також мають безліч суперздібностей. Вони — акули бізнесу, але при цьому зберігають свою жіночу сутність. Саме для них журнал БІЗНЕС підготував щорічний спецпроект “Леді бізнесу. 50 найуспішніших жінок України”, мета якого — розповісти про жінок, які очолюють провідні, інноваційні, динамічні бізнеси, напрямки, галузі.

Власниці, ініціаторки, фундаторки — усі вони героїні нашого проекту. Саме такі жінки надихають своїм прикладом і задають нові тренди в українському бізнесі.

Вони довели, що подолати “скляну стелю” — умовну кар’єрну планку, вище якої жінка “не стрибне”, — реально. Ми так само віримо, що надання жінкам рівних прав на економічні ресурси є життєво важливими завданнями в контексті реалізації 5-ї цілі сталого розвитку ООН, які ще називають “Глобальними цілями”. Неодноразово було доведено, що розширення прав і можливостей жінок і дівчат справляє суттєвий позитивний вплив у всіх сферах і сприяє економічному зростанню та розвитку.

За своїх “вандер вумен” читачі могли проголосувати на нашому сайті, а ми, отримавши ваші голоси, обрати переможницю.

У рамках проекту ми оголошуємо лідерів у спеціальних номінаціях журналу БІЗНЕС:

Редакція також склала список героїнь українського бізнесу, серед яких визначилися лідери таких номінацій:

Жінка і бізнес — поняття дуже навіть сумісні! Домогтися успіху в бізнесі, зробити блискучу кар’єру, будучи жінкою? Реально. Мати при цьому щасливу сім’ю? Теж реально, адже для жінок журналу БІЗНЕС немає нічого неможливого!

Прочитано 920 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.