Попередження
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 3822
Вівторок, 07 серпня 2018 10:36

Мережа довіри

Бізнес 100 формує колективне ділове медіа та пропонує підприємцям план зміни на краще бізнес-клімату країни через спільні проекти і рішення

Український бізнес шукає нові ефективні формати співпраці та взаємодії задля комплексного сприяння росту української економіки та створенню інвестиційно привабливого бізнес-середовища. Бізнес може вирішити будь-яку проблему, оскільки сам і є рішенням. Спільна участь в ініціативах БІЗНЕС 100 дозволить українським підприємцям стати частиною світової економіки. З цією метою БІЗНЕС 100 розробив комплексний план взаємодії, мета якого — до 2030 р. досягнути таких показників:

  • Україна — країна з найдинамічнішим розвитком економіки, з населенням 50 млн осіб;
  • всі управлінські процеси в країні організовані через блокчейн (наповнення бюджету, держзакупівлі, вибори…);
  • 100 тис. власників українського бізнесу залучені у взаємодію через проекти, які підвищують капіталізацію і репутацію їхніх бізнесів і України в світі (реалізація Плану .Б);
  • $100 млрд прямих іноземних інвестицій в українські проекти протягом десяти років;
  • 80% ВВП країни складають надходження від малого і середнього бізнесу України;
  • “Індекс Щастя” інтегрований в формулу ВВП України.

Завдання БІЗНЕС 100: організувати ефективну комунікацію і взаємодію 100 тис. власників українського бізнесу на основі репутаційного підходу, інтегрального лідерства та “гри у додатковість” для вироблення Плану .Б і досягнення поставлених цілей до 2030 р.

Через механізм імпакт-інвестування 100 репутабельних українських бізнесів, внісши по $10 тис. до ГС “Українська Бізнес Асоціація”, стають на 70% співвласниками журналу БІЗНЕС, що дозволяє запустити всі елементи системи і реалізувати План .Б.

Налагоджена робота всіх складових БІЗНЕС 100 покликана вдосконалити бізнес-клімат в країні.

Система захисту “білого” бізнесу

включає Центр ділових журналістських розслідувань та журналістських груп швидкого реагування по всій країні. Працює як “безпековий Uber” з відеофіксацією несанкціонованих перевірок бізнесу та рейдерських атак у взаємодії з офісом бізнес-омбудсмена, НАБУ та Антикорупційною прокуратурою.

Мета — за п’ять років трансформувати систему захисту у систему колективної довіри бізнесу.

123321

Напрямок експорту та інвестицій забезпечує системну та технологічну допомогу в просуванні експорту високоякісних товарів та послуг “Made in Ukraine” — перший крок до прямих інвестицій в український бізнес.

Як результат, у 2018 р. стартував масштабний проект “100 бізнесамбасадорів України”, мета якого за п’ять років допомогти 10 тис. українських компаній вийти на зовнішні ринки та залучити в Україну понад $5 млрд інвестицій.

БІЗНЕС Академія впроваджуватиме освітні програми з репутаційного менеджменту та інтегрального лідерства для власників бізнесу. Програми розраховані на практиків, що інтегрують свій бізнес в глобальну економіку та хочуть відповідати кращим світовим зразкам.

БІЗНЕС Івенти — це власний майданчик для обміну досвідом, комунікацій та організації подій, що просувають ідею “білого” бізнесу.

БІЗНЕС 100 запрошує український “білий” бізнес разом долучитися до участі у світових форумах для підвищення репутації та збільшення капіталізації вітчизняного бізнесу.

b2b-мережа business.ua — мережа координації взаємодії “білого” бізнесу України, що прискорює прямі контакти та збільшує прибутки і загальну капіталізацію бізнесу.

124421Репутаційний барометр — це система нового вимірювання результатів бізнесдіяльності за такими трьома складовими, як репутаційний капітал, людський капітал та соціальний капітал, що дозволяє швидше залучати міжнародні інвестиції, наближає прихід репутаційної економіки в Україну.

Але досягнення таких масштабних цілей можливе лише за умови створення ефективної системи взаємодії у бізнес-співтоваристві. БІЗНЕС на 70% належатиме саме підприємцям, які ведуть свою діяльність прозоро та готові до спільного вирішення поставлених завдань. Це унікальний для України досвід спільного володіння виданням.

Кого ми запрошуємо до участі в проекті? Всі співінвестори видання повинні задовольняти трьом критеріям: вести бізнес прозоро, брати участь у соціальних ініціативах та бути готовими інвестувати у майбутнє України.

У квітні 2017 р. ми представили перший англомовний номер БІЗНЕСа, приурочений до Щорічного інвестиційного форуму в м.Дубаї (ОАЕ), в якому брали участь представники українського бізнесу. Завдяки цьому про наших провідних підприємців дізналися близько 10 тис. читачів з різних країн.

У квітні цього року був підготовлений спеціальний випуск видання англійською мовою, який прочитали 5 тис. VIP-гостей цього Форуму. Таким чином ми відкриваємо світу реальну, активну, націлену на майбутнє Україну.

Одним з ключових етапів нашого проекту є участь у Всесвітній виставці Expo 2020 Dubai. Ця подія має стати “трампліном” для України та бізнесу і можливістю голосно заявити про себе на міжнародній арені. До моменту його проведення ми плануємо об’єднати нашою метою понад тисячу українських компаній.

Наприклад, одним з найефективніших міжнародних проектів, спрямованих на зміцнення репутації своєї країни та поліпшення бізнес-клімату, став Репутаційний клуб Іспанії (Foro de Reputación Corporativa), що об’єднав найбільші місцеві корпорації. У листопаді 2002 р. його організували Grupo AGBAR, BBVA, Repsol YPF, Telefónica та інші компанії, чия сукупна капіталізація перевищувала 60% обсягу Мадридської фондової біржі. Діяльність Клубу допомогла Іспанії 2017 р. посісти 13-те місце у рейтингу країн з найвищою репутацією та досягти рекордного туристичного потоку — 83 млн гостей.

Об’єднання зусиль провідних компаній та підтримка керівництва країни дозволили найменшій центральноамериканській державі — Сальвадору — в стислі терміни залучити $2,6 млрд іноземних інвестицій та забезпечити економіці стабільний розвиток. Масштабна комунікаційна кампанія “El Salvador Works!” (“Сальвадор працює!”), проведена за активної участі місцевого бізнесу, дозволила кардинально змінити ставлення до держави у світі, поліпшити бізнес-клімат та створити 25 тис. нових робочих місць.

Унікальний проект з об’єднання сил провідних бізнес-лідерів для впровадження нових підходів до реалізації соціальної активності належить Річарду Бренсону. Два роки тому відомий підприємець створив B Team — команду, до якої увійшли 19 авторитетних бізнесменів і громадських діячів. Очікується, що до 2020 р. до ініціативи приєднаються 1 млн підприємців, які прагнуть не лише отримання прибутку, а й поліпшення навколишнього світу.

Наш “План .Б” — це план учасників БІЗНЕС 100, спрямований на забезпечення взаємодії в діловому середовищі. Це територія, де “білий” бізнес можна виміряти реальними можливостями і прибутком з вектором у майбутнє.

Для нас проект БІЗНЕС 100 — це лише початок довгого шляху, в кінці якого — міжнародне визнання українського бізнесу, досягнення нової якості взаємодії із зарубіжними партнерами, зміцнення єдино правильної системи прозорого і відкритого ведення ділової активності. Саме тому ми оголосили 1 грудня Днем “білого” бізнесу України.

Активна участь у проекті дозволяє збільшити вплив у діловому середовищі, отримати можливість захисту своєї справи та придбати ефективний канал комунікацій.

Ми переконані, що, лише навчившись взаємодіяти, ми зможемо продемонструвати провідну роль “білого” бізнесу в Україні та за кордоном, реалізувати накопичений потенціал для забезпечення сталого розвитку та щасливого майбутнього наших дітей.

Прочитано 903 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.