Вівторок, 27 березня 2018 17:42

Олександр Ярославський

Власник і президент групи DCH

В середині березня власник групи DCH Олександр Ярославський заявив про намір інвестувати у модернізацію Міжнародного аеропорту “Дніпропетровськ”. Слід зазначити, що досвід комплексного управління аеропортами у DCH є: в рамках проекту підготовки Харкова до Євро-2012 група перебудувала Міжнародний аеропорт “Харків”. Інвестиції пана Ярославського в будівництво аеровокзального комплексу з трьох терміналів та благоустрій прилеглої території склали $107,7 млн. 2016 р. “Харків” увійшов до переліку європейських аеропортів, які продемонстрували найбільше зростання пасажиропотоку — приріст склав 60,1% у порівнянні з показником попереднього року (рейтинг ACI Europe).
Ще раніше стало відомо, що Олександр Ярославський став власником 97,73% ПАТ “Євраз ДМЗ” — Дніпровського металургійного заводу (легендарної “Петрівки”, яка почала працювати наприкінці XIX ст.), а торік група DCH викупила у холдингу EVRAZ відомий рудник “Суха Балка”. Таким чином, пан Ярославський консолідував активи для створення вертикально інтегрованого металургійного холдингу, отримавши і власну сировину, і потужності для виплавки сталі.
Тут треба ще пригадати й прид­бання у 2016 р. Олександ­ром Ярославським пакета акцій Харківського тракторного заводу, що знаходився на межі банкрутства і ліквідації. На початку минулого року ХТЗ відновив роботу після десятимісячного простою. Можна відзначити, що стратегія пана Ярославського полягає у придбанні промислових активів на нижньому піку ціни і перетворенні їх на прибуткові. Фактично рятуючи потужні підприємства від закриття, бізнесмен підтримує імідж України як індустріальної держави.
За підтримки DCH в Харкові відбувається один з найбільших заходів у регіоні — Міжнародний економічний форум “Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!”, який щорічно збирає близько 500 учасників. Так, у 2017 р. у форумі взяли участь 30 іноземних делегацій та 15 послів держав.

Прочитано 574 раз
Другие материалы в этой категории: « Олександр Ющенко
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.