1920х200 brand 23opt

Вівторок, 27 березня 2018 17:41

Петро Чернишов

Керівник бізнес-одиниці “Євразія” групи VEON, президент компанії “Київстар”

Петро Чернишов очолює одного з найбільших мобільних операторів України з 2014 р. Активно просуває бренд України у світовому бізнес-середовищі, впроваджуючи новітні технології.
З лютого цього року пана Чернишова призначено керівником бізнес-одиниці “Євразія” групи компаній VEON, що має близько 240 млн клієнтів по всьому світу. Відтепер президент “Київстар” відповідає за роботу підрозділів у Грузії, Вірменії, Казахстані, Киргизії, Таджикистані, Узбекистані та Україні. CEO VEON Жан-Іва Шарльє зазначив, що Петро Чернишов має великий досвід роботи у міжнародних компаніях та добре розуміє ринок, тому є очікування, що він прискорить впровадження цифрової стратегії VEON. “Ми робимо ставку на лідерів, які добре знають специфіку своїх ринків і мають достатній досвід, щоб розвивати наші активи на глобальному рівні”, — підкреслив Жан-Ів Шарльє.
Як зазначили у VEON, станом на початок 2018 р. україн­ський мобільний оператор був однією з найуспішніших операційних компаній у групі. Під керівництвом Петра Чернишова “Київстар” провела ребрендинг, розширила пакет послуг та наростила абонентську базу. Одним з найбільших технологічних досягнень став запуск повноцінного покриття 3G на значній частині території України. Як неодноразово підкреслював пан Чернишов, наступним логічним кроком для подолання технологічного розриву має стати розгортання мережі 4G, що, втім, потребує значних інвестицій. За підсумками двох тендерів, що пройшли на початку року, компанія витратила на ліцензії для користування радіочастотами майже 4 млрд грн. У першу чергу покриття планують розгортати у найбільших обласних центрах, а також у курортних містах південних та західних регіонів. Президент компанії “Київстар” є активним прибічником впровадження в Україні принципу технологічної нейтральності. На його думку, це дозволить значно підвищити якість 3G-покриття та забезпечити доступ до інтернету навіть жителям невеликих населених пунктів без залучення державних коштів.

Прочитано 493 раз
Другие материалы в этой категории: « Андрій Худо Олександр Ющенко »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.