business brand 1mln 6

 
Володимир Чеповий
спільно інвестувати
 
Володимир Полевий
захистити свій бізнес
 
Юрій Гусєв
розповісти про свій бізнес
 
Світлана Власова
розвивати свій бізнес
 
Олексій Чуєв
включитися у бізнес-події
Понеділок, 26 березня 2018 14:24

Петро Пилипюк

Співвласник та генеральний директор компанії  “Модерн-Експо”

Бізнесмен Петро Пилипюк починав підприємницьку діяльність 1993 р. з імпорту споживчих товарів і продуктів харчування з Польщі. Згодом став регіональним дилером одного з виробників торговельного обладнання, на яке на українському ринку був великий попит. Саме з цього напряму 1994 р. і народився бізнес “Модерн-Експо” — відомого в усьому світі постачальника торговельного і холодильного обладнання.
2001 р. було відкрито завод у м.Луцьку, площа котрого зараз складає більше 65 тис.кв.м. 2013 р. компанія запустила виробництво торговельного й холодильного обладнання в м.Верхньодніпровську площею 25 тис.кв.м, а 2016 р. почав роботу завод в м.Вітебську (Білорусь).
Протягом 1997-2016 рр. “Модерн-Експо” відкрила філії та представництва у Польщі, РФ, Німеччині, ОАЕ, Франції й Великобританії. Зараз торговельне обладнання компанія експортує до 60 країн.
Як каже Петро Пилипюк, “в найближчій перспективі маємо намір створити “Ритейл бізнес-хаб”, де існуючі сучасні технології будуть поєднані з центром інноваційних розробок і навчальним центром. Таким чином ми зможемо змінювати економічний ландшафт регіону і, взагалі, бути драйвером та створювати тренди в нашій галузі”.
Також компанія напрацьовує концепцію “магазин майбутнього”, яку заплановано представити на всесвітній виставці EXPO 2020. Це масштабний проект, який реалізує ціла група інноваційних компаній з усього світу.

Прочитано 218 раз
Другие материалы в этой категории: « В’ячеслав Петрище Віктор Пінчук »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.