Понеділок, 26 березня 2018 14:23

В’ячеслав Петрище

Власник компанії Allseeds

Allseeds є одним з найбільших вітчизняних виробників й експортерів рослинних олій та шротів. Продукція компанії поставляється до низки країн СНД, Європи та Азії. За даними аналітичного агентства “ПроАгро”, за підсумками 2016-2017 рр. Allseeds увійшла до четвірки Топ-експортерів соняшникової олії з України.
До моменту створення компанії Allseeds у 2010 р. В’ячеслав Петрище вже мав значний ­досвід роботи у олійно-жировій галузі. Після розриву стосунків з попередніми партнерами було прий­нято рішення продовжити завоювання ринку за допомогою молодої прогресивної компанії. 2013 р. в порту “Південний” було засновано перевалочний термінал з власною залізничною гілкою, розрахований на 42 тис.т одноразового зберігання продукції. До побудови власного заводу Allseeds надавала послуги перевалки рослинних олій найбільшим українським виробникам.
2014 р. почалось будівництво, а вже в липні 2015 р. відбулося відкриття першої черги нового олійноекстракційного заводу в порту “Південний”. Переробна потужність підприємства перевищує 700 тис.т насіння соняшнику на рік. Це приблизно 2400 т насіння соняшнику, 1800 т насіння ріпаку або 1500 т соєвих бобів на добу. В проект було інвестовано близько $200 млн, а до 2021 р. планується вкласти ще $400 млн у будівництво другої та третьої черг виробництва, а також у розвиток експортної інфраструктури.
Наразі Allseeds є одним із найпотужніших українських переробників олійних культур і володіє мультифункціональним олійноекстракційним з­аводом у найглибшому в Україні порту “Пів­денний”.

Прочитано 276 раз
Другие материалы в этой категории: « Іван Пасічник Петро Пилипюк »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.